جلالی: در نقل و انتقالات منطقی عمل کردیم

سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید که تیمش در نقل و انتقالات منطقی عمل کرده است ......

سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید که تیمش در نقل و انتقالات منطقی عمل کرده است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: مجید جلالی درباره روند نقل و انتقالات تیمش، اظهار کرد: ما در نقل و انتقالات عملکرد رضایت بخشی داشتیم. سعی کردیم در پست هایی که نیاز به جذب بازیکن داریم اقدام کنیم. البته پنج بازیکن از جمع ما جدا شدند که این موضوع هم در نقل و انتقالات ما تاثیرگذار بود. با جدایی این پنج بازیکن، سه بازیکن از لیگ برتر جذب کردیم. سه بازیکن هم از لیگ یک به جمع ما اضافه شدند و قرار است ظرف روزهای آینده یک یا دو بازیکن خارجی هم جذب کنیم.

او در ادامه درباره روند نقل و انتقالات لیگ هم، گفت : در نقل و انتقالات لیگ معمولا باشگاه ها به دو گروه تقسیم می شوند. گروهی که بالانشین هستند و برای قهرمانی می خواهند بجنگند و بخشی از تیم ها هم می خواهند در لیگ بمانند و سقوط نکنند. البته در ادامه گروهی دیگر هم وجود دارند که در میانه های جدول هستند و همیشه در جذب بازیکن بی استرس و با یک منطق خاص عمل می کنند. تیم ما از همین گونه تیم ها است و سعی کرده ایم که در این مدت منطقی حرکت کنیم و اسیر بمب ترکاندن برخی از باشگاه ها نشویم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در ادامه افزود: متاسفانه ارقام پرداختی برخی از بازیکنان کمی دور از واقعیت شده است. بازیکنی که سال قبل ۳۰۰ میلیون تومان می گرفت، باید امسال ۴۰۰ میلیون تومان دریافتی داشته باشد اما اگر به این بازیکن ۸۰۰ میلیون تومان پرداخت شود، قاعدتا مبلغ زیادی را دریافت کرده است و شاید سال آینده نتواند این پول را دریافت کند و به همین خاطر سرخورده شود. من فکر می کنم که باشگاه هایی که در نقل و انتقالات منطقی عمل می کنند باید الگوی باشگاه هایی باشند که به دنبال خبرسازی هستند.

جلالی در ادامه درباره لژیونر شدن برخی از بازیکنان هم، گفت : این که بازیکنان ما می خواهند لژیونر شوند مساله عجیبی نیست. باید ببینیم که در فکر آنها چه می گذرد. من بازیکنی را به خاطر می آورم که در ایران بیشتر از دو برابر یک باشگاه اروپایی می توانست پول بگیرد اما به آن باشگاه اروپایی رفت و عقیده اش هم بر این بود که اگر به اروپا برود به تیم ملی دعوت می شود. این بازیکن عقیده اش این بود، من نمی توانم بگویم درست است یا غلط اما به هر حال باید امیدوار باشیم که این بازیکنان برای آینده شان درست تصمیم بگیرند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال