جلالی: ذره‌ای به سقوط فکر نمی‌کنیم

مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال گل‌‌گهر در نشست خبری پس از بازی این تیم با پارس جنوبی حضور یافت....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، مجید جلالی در نشست خبری پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پارس جنوبی گفت: من باید فیلم بازی را ببینم و دو صحنه را بررسی کنم. یکی توپی که به زیر طاق دروازه خورد و بچه‌ها می‌گفتند توپ گل شده است. یکی هم گلی که ما به ثمر رساندیم و نمی‌دانم چرا مردود اعلام شد.

«اگر این تصمیمات اشتباه باشند، نمی‌توانیم از آنها بگذریم و واقعاً قابل گذشت نیست.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: داور در بازی مقابل سایپا هم دو پنالتی ما را نگرفت و با توجه به شرایط ما در جدول، این وضعیت نمی‌تواند خوب باشد. وقتی به میدان می‌رویم، باید با حریف‌مان مقابله کنیم و انتظار نداریم که با داور مقابله کنیم. باز هم می‌گویم که باید فیلم بازی را ببینم، اما امیدوارم همه چیز عادلانه و منصفانه پیش رفته باشد.

سرمربی گل‌گهر سیرجان ضمن تمجید از شاگردانش خاطرنشان کرد: همانطور که دیدید، در این مسابقه شایسته و بدشانس بودیم. ساده‌ترین توپ‌های حریف گل می‌شود. فکر می‌کنم به‌زودی می‌توانیم تیمی باشیم که علاوه بر ارائه بازی خوب، نتایج لازم را هم می‌گیرد.

جلالی در پاسخ به این پرسش که آیا به بقای گل‌گهر سیرجان در لیگ برتر امیدوار است یا خیر، گفت: حتی نیم‌درصد هم ناامید نیستم و کاملاً امیدوارم. امیدوار و مطمئن هستم که با مجموعه و بازیکنان فعلی، گل‌گهر در لیگ برتر می‌ماند چون این به نفع فوتبال ماست. ما در باشگاهی هستیم که می‌تواند خدمات زیادی به فوتبال ایران ارائه کند و صرفاً مصرف‌کننده و به دنبال بریز و بپاش نباشد. مطمئنم سال‌های آینده، خدمات گل‌گهر به فوتبال ایران را می‌بینید.

وی عنوان کرد: باز هم می‌گویم ماندن تیم‌هایی مانند گل‌گهر برای فوتبال ما خوب است. ما نمی‌خواهیم داوری به ما کمک کند، بلکه می‌خواهیم به ضرر ما نگیرند. چند بازی است که از داوری متضرر شده‌ایم. به‌خصوص در بازی قبلی که دو پنالتی را برای ما نگرفتند. امروز هم دو صحنه مشکوک هم علیه تیم ما بود که آن گل مردود ما نمی‌توانست آفساید باشد. برای من خیلی ناراحت‌کننده، سنگین و غیرقابل هضم است که ببینم گل ما مشکلی نداشته است.

سرمربی گل‌گهر سیرجان درخصوص بلاتکلیفی کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بهتر است هر چه زودتر در این باره تصمیم بگیرند.

بیشتر بخوانید:
پیکان 1 شاهین 3 ؛ نخستین پیروزی‌ بوشهری ها در لیگ نوزدهم
پارس جنوبی 1 گل گهر 1 ؛ تقسیم امتیازات در جم
تراکتور 2 ذوب‌آهن 1؛ بازگشت تراکتوری‌ها به جمع مدعیان 

تگ ها


مجید جلالی نشست خبری جلالی گل گهر پارس جنوبی جم فوتبال ایران گل گهر پارس جنوبی هفته هجدهم لیگ نوزدهم نشست خبری پارس جنوبی جم گل گهر پارس جنوبی جم-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال