جلالی: سرزنش یک بازیکن با اصول مربیگری مغایرت دارد

مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان اظهار داشت: با توجه به این ۲-۳ بازی اخیر همه تلاشم این بود که روح تیم را روح امیدواری کنم و به آنها بگویم که بدشانسی فقط برای یک تیم نیست، ما اکنون صاحب روحیه بهتری هستیم ......

 مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان اظهار داشت: با توجه به این ۲-۳ بازی اخیر همه تلاشم این بود که روح تیم را روح امیدواری کنم و به آنها بگویم که بدشانسی فقط برای یک تیم نیست، ما اکنون صاحب روحیه بهتری هستیم. من امیدوارانه به بازی فردا نگاه می‌کنم.

وی گفت: من مطمئنم بچه‌های ما با روحیه هستند و برای اینکه بتوانند خودشان را در جدول اثبات کنند تمام تلاششان را خواهند کرد. 

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سوال که آیا با مسئولان تیم امید در خصوص پس گرفتن بازیکنانتان صحبت کرده‌اید یا خیر، تصریح کرد: من قبل از بازی با پرسپولیس با مسئولان تیم امید تماس گرفتم ولی متأسفانه آنها موافقت نکردند و ما هم با پرسپولیس بازی کردیم ولی ما برای اینکه بازی نکنیم برنامه‌ای نداشتیم چون اصلاً بازی نکردن به صلاح ما نبود و این را هم باید بگویم که مسئولان تیم امید نسبت به ما و تیم ما نظر مثبتی دارند. امروز هم مسئولان تیم امید با من تماس گرفتند و ظاهراً آقای کرانچار می‌خواهد سر تمرین تیم ما حضور پیدا کند و آنها می‌خواستند نظر من را در این خصوص جویا شوند. احتمالاً ایشان امروز یا فردا سر تمرین تیم ما حاضر می‌شوند.

وی در مورد وضعیت عیسی آل کثیر و اینکه او از بازی نکردنش ناراحت است، گفت: همیشه یک گروه بازیکن داریم که بهتر از بقیه هستند هیچ مربی‌ای بازیکن بهترش را بیرون نمی‌گذارد اما گاهی اوقات یک بازیکن هم خوب است اما نمی‌تواند در قالب تاکتیکی شما خودش را جا بیاندازد و کنار می‌ماند. من با آل کثیر چند بار صحبت کردم و نظراتم را به او منتقل کردم و اینکه این بازیکن هم ناراحت است طبیعی است. وقتی من هم بازی می‌کردم و بیرون می‌ماندم ناراحت بودم.

وی در مورد اینکه احتمال دارد آل کثیر نیم فصل از این تیم جدا شود، گفت: این تحولاتی است که باید منتظر آینده باشیم.

سرمربی پیکان در مورد اینکه وحید شیخ ویسی در بازی با پرسپولیس اشتباه مرگباری انجام داد، گفت: در ۴ بازی آخری که انجام دادیم بازیکنانمان مرتکب اشتباهاتی شدند، در بازی با ذوب‌آهن فراز امامعلی اشتباه کرد و گل مساوی را خوردیم، در بازی با تراکتورسازی هم کریمی مرتکب اشتباه شد، در بازی با پارس جنوبی ماهان رحمانی، مهدی شیری و سجاد اشتباه کردند و گل خوردیم و در بازی با پرسپولیس هم وحید شیخ ویسی مرتکب اشتباه شد. اینکه درصد اشتباهات تأثیرگذار بازیکنانمان زیاد می‌شود باید برایش راه حلی پیدا کنیم و مانع این کار شویم اما اینکه بخواهیم به خاطر یک اشتباه همه چیز را سر یک بازیکن خراب کنیم درست نیست. من در رختکن از شیخ ویسی و حتی تیم دلجویی کردم.

وی تصریح کرد: باخت تلخی بود، ما کاملاً در بازی با پرسپولیس مسلط بودیم موقعیتی به آنها ندادیم تا دقیقه ۷۵ هم تعویض نکرده بودم زیرا درون خودم مطمئن بودم که برنده می‌شویم اما ظرف ۲ دقیقه همه چیز زیر و رو شد این درست نیست که بازیکنی که اشتباه می‌کند را مورد سرزنش قرار بدهیم، این مسائل با اصول تیم‌داری و مربی‌گری مغایرت دارد. من در طول این ۴۰ سالی که در فوتبال بوده‌ام هیچ بازیکنی نداشته‌ام که بخواهد بی صداقتی کند تا حالا یک مورد هم نداشتم. 

جلالی در پاسخ به این سوال که نیم فصل نزدیک است آیا بازیکن جدیدی مد نظر داریم یا خیر، گفت: در این زمینه با باشگاه صحبت کردم ، بازیکن مد نظر نداریم چون شرایط کشور جوری است که نمی‌توان بازیکن خارجی گرفت. چون بازیکن خارجی دلار می‌خواهند مگر اینکه بازیکن خارجی بیاوریم که دلار نخواهد و قرارداد ریالی ببندد ولی در کل فعلاً قصدی برای جذب بازیکن خارجی نداریم ولی در نیم فصل قطعاً بازیکنان جدیدی به جمع ما اضافه خواهند شد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال