جلالی: سپاهان را در اوج آمادگی فرض می کنیم

گل گهر برای برگزاری بازی مهم هفته بیست و دومش به اصفهان سفر کرده تا فردا در برابر سپاهانِ مدعی قهرمانی به میدان برود....

به گزارش" ورزش سه" مجیدجلالی در سال های اخیر نتایج خوبی در اصفهان گرفته است و این بار هم در شرایطی که تیمش نیاز مبرم به امتیاز دارد امیدوار است که بتواند با دست پر از نقش جهان بیرون بیاید. او فردا با امیرقلعه نویی و سپاهان یکی از تیم های مدعی در بالای جدول بازی دارد هرچند گل گهر در بازی های اخیرش توانسته مقابل تیم های بزرگ خوب نتیجه بگیرد. آن ها علاوه بر برد برابر استقلال در برابر تراکتور نیز تا مرز پیروزی پیش رفتند که در نهایت بازی مساوی شد. مجید جلالی که به همراه گل گهر به اصفهان رفته و برای بازی فردا آماده می شوند در کنفرانس خبری مجازی گفت:"نمی توانیم توقع داشته باشیم که همه چیز در بالاترین سطح ایمنی باشد و اینگونه هم نیست. با این حال خوشحال هستیم که بازی ها برگزار می شود. در این مدت نه ما که همه جهان فهمیدند کرونا هست و فوتبال هم باید یاد بگیرد با این شرایط کنار بیاید. امیدوارم بازی ها در کمال سلامت برگزار و به پایان برسد."


سرمربی گل گهر درباره شرایط تیمش بعد از سه ماه و نیم تعطیلی گفت:" ما در بهترین وضعیت بودیم که بازی ها تعطیل شد. اینکه متوقع باشیم بعد از سه ماه و نیم تعطیلی همان کیفیت را داشته باشیم ، سخت است ما همه تلاشمان را کردیم که تیم بخصوص از نظر ذهنی آماده شروع بازی ها باشد.در حال حاضر شرایط بدنی بچه ها بد نیست، بیشترین مشکل ما در کار تیمی بوده و سعی کردیم در این چهاربازی تدارکاتی به شرایط خوبی برسیم. نسبت به بازی ها فوق العاده امیدوار هستیم و تیممان جسور و امیدوار آماده شروع بازی ها است."


او اضافه کرد:" بازیکنان از نظر روحی در شرایط خیلی خوب و فوق العاده مصمم هستند که بازی های خوبشان را بازهم انجام بدهند. هدف ما این است که بتوانیم دل هوادارانشان را شاد کنیم  و تیم بتواند در مکان خوبی از جدول قرار بگیرد."


جلالی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:" همه ما می دانیم که شرایط الان بعد از سه ماه و نیم با اسفندماه متفاوت است. نه فقط برای ما که برای سپاهان هم وضعیت فرق کرده است. با این حال برنامه ریزی که انجام دادیم برابر سپاهان کارآمد خواهد بود. بچه ها کاملا با کار آشنا هستند و مطمئنم که در بالاترین سطح تعهد در زمین ظاهر می شوند."


او در ادامه گفت:"نسبت به بازی امیدوار هستیم. جا دارد از میزبانی سپاهانی ها تشکر کنم. با تماسی که با آقای قلعه نویی داشتیم ایشان زحمت کشیدند توانستیم در نقش جهان تمرین کنیم. ماهم  در بازی رفت هم در قبال سپاهان این کار را انجام داده و  قبل از بازی زمین ورزشگاه امام علی که محل مسابقه بود را در اختیارشان گذاشتیم. امیدوارم این مراودات خوب همیشه بین همه تیم ها باشد."


سرمربی تیم فوتبال گل گهر در پاسخ به اینکه باید در دو هفته پشت سرهم بازی های سختی انجام بدهد گفت:"ما درمورد هیچ تیمی تلقی بازی سخت نداریم چرا که  عقیده مان این است که در لیگ بازی راحت نداریم. ۹ بازی داریم که از همه این بازی ها امتیاز می خواهیم و باید به این خواسته مان برسیم. نگاهم به تیم  براساس عملکرد بچه ها خیلی امیدوارانه است. برای شروع مجدد بازی ها اطلاعات ما از حریف همان اطلاعات قبلی است. می دانیم که آن ها چندتا آسیب دیده دارند  و شاید کمی بیشتر از رسانه ها خبر داشته باشیم. با این حال سپاهان را در اوج آمادگی فرض می کنیم و براین اساس برنامه ریزی کرده و امیدوارم سربلند بیرون بیاییم."


مجید جلالی در بخش پایانی صحبت هایش هم گفت:"شیوع ویروس کرونا یک شرایط غیرقابل پیش بینی و تازه بود و اهالی فوتبال تجربه برخورد با آن را نداشتند. به همین خاطر هر کدام براساس دیدگاه و منافعش سعی می کرد در بحث ها ورود کند. در همه جهان کلیه مشاغل و ارتباطات را دو سه ماه تعطیل کردند اما وقتی دیدند نمی توانند برکرونا غلبه کنند به مردم آموزش دادند که چگونه با کرونا زندگی کنند.فوتبال هم از این قائده مستثنی نیست، کسی هم نباید از دیگری ایراد بگیرد که چرا براساس دیدگاهش حرفی زده است. مشکل جدیدی بود و هیچکدام از ما تجربه اش را نداشتیم. امیدواریم که بازی ها در کمال سلامت برگزار شود، البته احتمال وقوع مشکلاتی هست اما آرزو می کنم که وخیم نباشد."

تگ ها


گل گهرسیرجان مجید جلالی