جلالی: عشق به فوتبال تا آخر عمرم با من خواهد بود

مجید جلالی متولد ۱۵ شهریور ۱۳۳۵ است و امسال جشن تولد ۶۲ سالگی او روز چهارشنبه یعنی یک روز زودتر، با حضور بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم برگزار شد؛ به همین بهانه روز گذشته با جلالی همکلام شدیم ......

 مجید جلالی متولد ۱۵ شهریور ۱۳۳۵ است و امسال جشن تولد ۶۲ سالگی او روز چهارشنبه یعنی یک روز زودتر، با حضور بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم برگزار شد؛ به همین بهانه روز گذشته با جلالی همکلام شدیم. 
* آقامجید تبریک ما را پذیرا باشید، حضورتان در عرصه فوتبال و استمرار آن واقعاً ستودنی است، فکر می‌کردید در مربیگری این‌قدر تداوم داشته باشید؟
از همکارانم و بازیکنان تیم واقعاً متشکرم که برای من جشن تولد گرفتند تا در فضایی پر از محبت جشن تولد ۶۲ سالگی‌ام را جشن بگیریم، اما در مورد مربیگری باید بگویم اولین تیمی که آن را هدایت کردم تیمی محلی به نام ولیعصر بود تیمی که مربیگری اش در زمانی که فقط بیست ساله بودم به من محول شد و پس از آن هم مسئولیت فنی تیم‌های زیادی را در عالم مربیگری بر عهده داشتم و هدفم خدمت به فوتبال کشورم و جوان‌ها بوده است. در مورد تداومش هم باید بگویم تا زمانی که ببینم قادرم برای فوتبال و جوان‌ها مفید باشم مربیگری خواهم کرد. عشقی که به فوتبال دارم تا آخر عمرم با من خواهد بود. مربیگری ظرفیت‌های خاصی را می‌طلبد و یک مربی علاوه بر بهره بردن از فاکتور‌های خاص مربیگری باید از ظرفیت‌های علمی خاصی هم بهره ببرد و خودش را به روز نگه دارد. 
* به رؤیا‌هایتان در مربیگری رسیده اید و مانند بعضی از مربیان اعتقاد ندارید که باید کار را به مربیان جوان سپرد؟
زمانی که یک مربی می‌بیند قادر است به مربیان جوان و تیمش کمک کند حتماً با جوان‌ها کار خواهد کرد، اما باید بگویم رؤیاهایم خیلی بالاتر از این بوده است؛ شاید اگر محیطم را عوض می‌کردم به اهدافم می‌رسیدم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال