جلالی:فدراسیون از مربیان لیگ برتری برای اعلام لیست تیم ملی مشاوره گرفت

مجید جلالی سرمربی فصل گذشته نساجی مدعی شد که فدراسیون برخی از مربیان لیگ برتری را برای اعلام لیست جدید تیم ملی پرسیده است....

کارشناس فوتبال کشورمان به لیست جدید تیم ملی فوتبال کشورمان واکنش نشان داد.

به گزارش مدال، مجید جلالی کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص لیست اخیر تیم ملی فوتبال و اینکه گفته می‌شود نظراتی از او برای این لیست گرفته شد گفت: این یک اتفاق مثبت است که مربی تیم ملی به ظرفیت‌های فوتبال توجه کند و آنها را بشناسد و برای این شناخت و وقت بگذارد. حالا یک گروه از بازیکنان جوان به تیم ملی آمدند تا مقابل سرمربی تیم ملی تمرین کنند و به نظرم این یک اقدام مثبت است.

وی ادامه داد: این مسئله کاملا مشخص است که مربی جدید تیم ملی در شروع کارش شناخت خیلی زیادی از فوتبال ما نداشته باشد و به همین دلیل فدراسیون فوتبال با برخی از مربیان مشورت کرد تا جوان هایی که می توانند در چهار سال آینده به درد تیم ملی بخورند به این اردو بیایند و این مسئله می‌تواند برای آینده فوتبال مفید باشد تا استعدادها کشف شوند و این موضوع کار خوبی است.

کارشناس فوتبال کشورمان وی اظهار داشت: فکر می‌کنم حضور وحید هاشمیان در کنار ویلموتس می‌تواند اتفاق خیلی خوبی باشد این یک فرصت خوب است. هاشمیان می تواند این ارتباط را همیشگی کند و امیدوارم که این تعامل بین مربیان تیم ملی و باشگاهی ادامه داشته باشد.

بیشتر بخوانید:
رونمایی از هدف جدید آبی‌ها/ مهاجم کیه‌وو استقلالی می‌شود؟
سردار آزمون: خبری از پیشنهاد لیورپول ندارم
امیری: به امید خدا به پرسپولیس باز می‌گردم

تگ ها


مجید جلالی فدراسیون فوتبال ایران بازیکنان تیم ملی تیم ملی ایران لیست تیم ملی فوتبال فوتبال