جلالی: قبول نشدن استعفا به من انگیزه مضاعف داد

گل گهر بعد از شکست برابر پیکان در این هفته و در یک بازی حساس شش امتیازی دیگر باید فردا به مصاف شاهین بوشهر برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مجید جلالی سرمربی گل گهر در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:" هنوز به آینده تیم باور دارم . وقتی دیدم هیات مدیره با استعفایم موافقت نکرد انگیزه ام چند برابر شده است."


او افزود:" با بچه ها صحبت کردم بچه ها هم خیلی با انگیزه هستند. ۶ بازی داریم و شرایط طوری است که انشالله بتوانیم در لیگ برتر بتوانیم."


او درباره بازی با شاهین بوشهر گفت:"بازی فردا برای ما بازی حساسی است. از تیم خواستیم با آرامش بازی کنند علیرغم اینکه بازی برتری داشتیم اما چون آرامش نداشتیم و بچه ها بیش از حد نگران بودند. نگرانی بچه ها بعد از گل چند برابر شد. از بچه ها خواستم در کمال آرامش بازی کنند . انشالله سعی می کنیم چنین بازی انجام بدهیم."


جلالی گفت:" قطعا با تمام وجودمان به کاری که می کنیم باور داریم. به تیم و تشکیلات و مجموعه تعهد و باور داریم. به لطف خدا ما موفق خواهیم شد."


او درباره اضافه شدن پیروز قربانی و مجتبی سرآسیایی به کادرفنی تیمش گفت:"وقتی هیات مدیره با استعفای من موافقت نکرد یک مقداری بخش فنی را ترمیم و قوی تر کنیم. از دوستان خواهش کردم بیایند با آن ها صحبت کردم و ممنونم خیلی زود دعوت من را قبول کرده و به ما اضافه شدند قطعا اثراتش را خواهیم دید."

بیشتر بخوانید:
کریمی: امیدوارم تفکر خوبی پشت برگزاری مسابقات باشد
شوک سوم به لیگ برتر؛ ۱۲ کرونایی جدید
حکم نهایی پرونده شکایت از فردوسی‌پور 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران نشست خبری گل گهر مجید جلالی مجید جلالی گل گهر شاهین گل گهر-شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال