جلالی: قلبم برای تیم ملی می‌تپد

مدافع سایپا می گوید با وجود اینکه به اردو جدید تیم ملی دعوت نشده اما به عنوان یک هوادار قلبش برای تیم کشورش می تپد ....

به گزارش ورزش سه، ابوالفضل جلالی مدافع جوان سایپا در مورد سه بر صفر شدن دیدار با پیکان به خبرنگار ما گفت: من در این باره نظری نمی دهم زیرا این موضوع به فدراسیون و آئین نامه فیفا بر می گردد. به نظر من پیکان هم تخلف کرده و خدا را شکر سه امتیاز هم به نفع ما شد.


او در مورد اینکه در نهایت سایپا در لیگ ماندگار می شود یا خیر ادامه داد: شرایط کمی سخت شده و ما این هفه  میزبان فولاد هستیم وتمرینات خوبی را سپری می کنیم و اینکه امیدواریم به نحو احسن از امتیاز میربانی استفاده کنیم  و سه امتیاز بازی را بگیریم زیرا این دیدار خیلی برای ما مهم است و بعد بازی فولاد تعطیلات داریم و امیدوارم در  این تعطیلات با تدابیر کادرفنی برای ۷ بازی آینده پیروز شویم . شرایط سخت است و همه چیز به روز های آخر بر می گردد فعلا  نمی توان پیش بینی کرد زیرا همه تیم ها دارند خوب امتیاز می گیرند و شرایط ما پیچیده شده  است.


این بازیکن در مورد اینکه دیدار رفت با فولاد که سه بر یک واگذار کردند را جبران می کنند یا خیر ادامه داد: دور رفت روی غافلگیری گل خوردیم زمانی که  عقب افتادیم موقعیت هایی نیز داشتیم  که نتوانستیم  گل بزنیم و چون عقب بودیم جلو کشیدیم و گل خوردیم . این هفته تمرینات خوبی داشتیم امیدوارم بازی رفت را جبران کنیم.


مدافع سایپا درمورد اینکه ساپیا همان طور که سخت گل می زند سخت هم گل می خورد و در بازی های بزرگ نیز در این امر موفق بوده اند عنوان کرد: قبل از اینکه  وارد زمین شویم همه بچه ها با هم صحبت می کنیم و حرفه ای اش این است که در ابتدا گل نخوریم. ما خیلی کم گل خوردیم ولی از آن طرف کمتر گل زدیم و در قضیه گلزنی کم شانس بودیم  ولی ما واقعا پر تلاش هستیم و اینکه کم گل می خوریم نکته مهمی است.


جلالی که در لیست قبلی تیم ملی حضور داشت ولی اینبار از طرف اسکوچیچ مورد توجه قرار نگرفت در این باره افزود: از کادرفنی تیم ملی و در راسش آقای اسکوچیچ که در اردو قبلی به من اعتماد کردند تشکر می کنم و من یاد گرفته ام به نطر همه مربیان چه باشگاهی چه تیم ملی احترام بگذارم و موقعی که از من بخواهند به عنوان یک سرباز برای تیم ملی تلاش می کنم و موقعی که دعوت نشوم هم  مثل یک هوادار قلبم برای تیم ملی می تپد.ما بازیکنان و لژیونر های بسیار خوبی داریم که در سطح اروپا بازی می کنند و من یقین دارم که انشاالله با تدابیر کادرفنی و تلاش بچه ها از این مرحله صعود می کنیم و به نظرم جای نگرانی وجود ندارد. تمام تلاشم را می کنم  که در آینده افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی نصیب من شود زیرا آرزوی هر بازیکنی است.

تگ ها


سیدابوالفضل جلالی سایپا