جلالی: مهدی رحمتی برد را از ما گرفت

سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت: فقط مهدی رحمتی می توانست ما را از برد محروم کند....

به گزارش مدال، مجید جلالی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل شهر خودرو در خصوص این بازی گفت: دیدید که ما تیم پانزدهم جدول هستیم و با صدرنشین لیگ بازی کردیم. فقط مهدی رحمتی می توانست ما را از برد محروم کند. بهترین موقعیت ها را داشتیم اما هیج موقعیتی به حریف ندادیم.

جلالی تصریح کرد: دیدید که خوب بازی را کنترل کردیم. بازیکنانم فداکارانه زحمت کشیدند و متاسفانه روی بی‌تجربگی باختیم. از آنچه بازیکنانم انجام دادند، ممنونم. برخی با وجود گرفتگی عضله، تلاش کردند و حتی بازیکنی را از جوانان گل‌گهر بازی دادیم.

سرمربی گل‌گهر گفت: شرایط ما واقعا سخت است، با بدنه پایینی لیگ چهار امتیاز فاصله داریم و جبران آن سخت است. هدف ما، تقلیل این فاصله به یک یا دو امتیاز تا پایان نیم‌فصل است تا امیدوار باشیم در نیم‌فصل دوم صاحب موقعیت بهتری شویم. امروز بازیکنانم سنجیده بازی کردند، کوچک‌ترین موقعیتی به حریف ندادیم و افسوس بزرگی این مسابقه برای ما داشت که باختیم. برای ادامه باید ببینیم چه در دستمان داریم. علایق ما مهم نیست، باید سعی کنیم و ببینیم چه داریم.

وی افزود: امروز بهترین بازی را انجام دادیم‌. موقعیت خلق کردیم و جنگیدیم اما به نتیجه مطلوب نرسیدیم. موقعیت‌های بهنام و رنجبری باید گل می‌شد. دلیلی ندارد که امیدوار نباشیم.

جلالی در خصوص همکاری با مجتبی جباری هم گفت: در این خصوص صحبتی نداشتیم و اطلاعی ندارم‌.

اخبار مرتبط:

انتقادات گل‌محمدی پس پیروزی برابر گل‌گهر: هر چه وعده دادند عملی نشد!

تگ ها


نشست خبری مجید جلالی مجید جلالی گل گهر سیرجان شهر خودرو گل گهر شهر خودرو-گل گهر ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال