جلالی: نیاز به ترمیم داریم/ با اشتباهات پیش پا افتاده می‌بازیم

مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان پس از شکست امروز این تیم مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد....

جلالی: نیاز به ترمیم داریم/ با اشتباهات پیش پا افتاده می‌بازیم

به گزارش مدال، مجید جلالی بعد از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری این بازی اظهار داشت: خیلی خیلی تلخ است که ما بازی‌های متعدد برگزار کرده، برنامه‌ریزی می‌کنیم، بهترین تمرین‌ها را انجام می‌دهیم، اما وقتی در زمین بازی می‌کنیم، بدون اینکه به حریف موقعیت بدهیم، بازنده می‌شویم. در جریان بازی خیلی کارها که می‌توانیم انجام دهیم، صورت می‌دهیم، اما بازنده می‌شویم.

وی افزود: وقتی به عقب برمی‌گردم و به بازی با شهر خودرو و سپاهان و پس از آن، این بازی را نگاه می‌کنم، خیلی برای من تلخ است. شما دیدید که ما امروز طوری نبودیم که بخواهیم بازنده باشیم. روی ضربه ایستگاهی دو نفر را پشت محوطه جریمه گذاشته‌ایم که مقابل شوت را بگیرند و به همان شکل گل می‌خوریم. یا گل آخر را هم که دیدید به چه شکلی خوردیم. این مسئله خیلی برای من سخت است. شبانه‌روزی کار می‌کنیم و در هر بازی با توان حداکثری می‌آییم، اما با اشتباهات خیلی پیش پا افتاده می‌بازیم. دیگر کنترل توپ را که من نمی‌توانم به بازیکن یاد بدهم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در واکنش به اینکه آیا حضور در انتهای جدول باعث پایین آمدن روحیه تیمش نشده است، گفت: انتهای جدول این شرایط را دارد، اما هر روز کنار تیم کار می‌کنم. افراد مختلفی از جمله روانشناس را کنار تیم آورده‌ام و شبانه‌روزی کار می‌کنند تا تیم وضعیت بهتری پیدا کند. دیگر چه کار باید انجام بدهیم؟ درست همان‌طور گل خوردیم که در تمرینات روی جلوگیری از آن کار کرده بودیم. به بازیکنانم گفتم وقتی شما کرنر می‌زنید، آنها سعی خواهند کرد روی ضدحمله گل بزنند و درست به همان شکل گل خوردیم.

جلالی در مورد اینکه تیمش با برنامه بازی می‌کند، اما چرا نتیجه نمی‌گیرد، اظهار داشت: ما روی خیلی مسائل از جمله ایستگاهی‌ها برنامه داشتیم، اما شما هیچ وقت نمی‌توانید کارهای پیچیده انجام بدهید. باید به ظرفیت تیم نگاه کنید. ما نمی‌توانیم کار پیچیده انجام بدهیم و باید با کارهای ساده پیش برویم. از طرفی بازیکن حریف پیراهن بازیکن ما را در محوطه جریمه کشید، اما داور مسابقه عکس‌العملی نداشت. من از داور این بازی ناراضی هستم. این را هم به کمیته داوران می‌گویم، نه به داور این بازی. اینکه داور هر سوتی می‌زند، بازیکنان روی او می‌روند، یک تاکتیک است. به خصوص روی داوران جوانی که تازه کار هستند. این اتفاقات روی آنها تأثیر می‌گذارد و نمی‌توانند قضاوت منصفانه‌ای داشته باشند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مهدی زبیدی دیر به زمین نیامد و اینکه به نظر می‌رسید تیم گل‌گهر در حمله کردن مشکل دارد، گفت: او 25 دقیقه بازی کرد. این نظر شماست.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر در واکنش به طرح این موضوع که به نظر می‌رسد تمرکز خط دفاعی تیمش خیلی سریع به‌هم می‌ریزد، گفت: شما درست می‌گویید. در همین دو بازی نگاه کنید ما سه گلی که خوردیم، به چه شکل دریافت کردیم. بازیکنان ما اشتباهات خیلی بچگانه‌ای دارند. به مسائلی که در تمرینات روی آن تمرکز کرده‌ایم، توجه نمی‌شود. به طور مثال اینکه اگر تیم حریف کرنر یا ایستگاهی می‌زند، دو نفر پشت محوطه جریمه باشند که شوت نزنند.

جلالی در پاسخ به این سؤال که آیا گل‌گهر می‌تواند با تقویت در نیم‌فصل در لیگ برتر ماندنی شود، خاطرنشان کرد: حتماً همین‌طور است و ما نیاز به ترمیم داریم. نسبت به این تیم حتی یک درصد هم ناامید نیستم. به خصوص وقتی می‌بینیم چیزی که سه چهار هفته شبانه‌روزی کار کرده‌ایم، تأثیرش را در بدنه بازی گذاشته است. فقط جایی که نیاز به تجربه و کیفیت مهارتی لیگ برتری است، جای این مسئله را خالی می‌بینیم. ما به جایگاه بهتری خواهیم رسید و این کار را خواهیم کرد، شک نکنید.

اخبار مرتبط:
فولاد 2- گل‌گهر 0؛ پیروزی ارزشمند یاران نکونام در خانه
خلاصه بازی فولاد 2- گل‌گهر 0/ ویدیو 

تگ ها


مجید جلالی جلالی نشست خبری مجید جلالی گل گهر فولاد گل گهر نشست خبری هفته دوازدهم لیگ نوزدهم هفته دوازدهم لیگ برتر نوزدهم هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته دوازدهم لیگ برتر هفته دوازدهم لیگ ایران لیگ برتر ایران فولاد خوزستان گل گهر فولاد خوزستان-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال