جلالی: نیاز به تقویت داریم/ نگاه ما به آینده مثبت است

مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پس از بازی این تیم با ماشین‌سازی حضور یافت....

به گزارش‌ مدال، مجید جلالی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این بازی اظهار داشت: ما واقعاً دوره سختی را گذراندیم تا به اینجا رسیدیم. می‌خواهم این برد و این روز را روز شروع دوره بزرگ برای گل‌گهر بنامم و آن را تقدیم کنم به همه هواداران که امروز خالصانه ما را حمایت کردند. این برد را به همه زحمت کشان کارخانه گل‌گهر تقدیم می‌کنم و امیدوارم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد تا در دوره جدید روند خوبی داشته باشیم.

وی افزود: در طول بازی حتی یک فرصت هم به حریف ندادیم و آنها را کنترل کردیم. در نیمه اول فرصت‌های خوبی داشتیم و خدا را شاکریم که به هدف خود رسیدیم. این پیروزی امید زیادی به تیم داد و نگاه ما به آینده مثبت است. امیدوارم در نهایت مقابل همه هواداران و مردم و مسئولان رو سفید باشیم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان خاطرنشان کرد: امروز اولین بازی بود که توانستیم از حریف پیش بیفتیم. همه دیدند که بازیکنان ما چگونه دویدند. بازیکنان می دانستند چقدر سختی کشیدند تا به اینجا رسیدند. حتماً باید تیم را تقویت کنیم تا در دور برگشت شرایط بهتری داشته باشیم.

وی درخصوص تعویض علی باقری در این دیدار گفت: وظیفه‌ای مقابل هافبک‌ها به وی دادم. او بازیکن زیر 20 سال و امید است. وقتی دیدم نمی تواند وظیفه‌اش را انجام دهد نباید ریسک می‌کردم و وی را تعویض کردم.

جلالی در مورد عملکرد بهنام برزای در این بازی خاطرنشان کرد: در رختکن هم به همه گفتم که ما هفته‌هاست که شایسته پیروزی هستیم، اما نتیجه نمی‌گیریم. به هر حال مشکلات تیمی داریم و نتوانستیم آنها را برطرف کنیم. دنبال این بودیم که در بخش دفاعی ارتقا پیدا کنیم. از همه شاگردانم تشکر می‌کنم. می‌دانم برزای خیلی تلاش کرد، اما من از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم.
سرمربی تیم فوتبال گل‌گهیر سیجان در پاسخ به این سوال که شرایط داوری در این بازی چگونه بود، گفت: داوری خوب بود و مشکلی نداشت.

وی با اشاره به تعطیلات نیم فصل اظهار داشت: حدود یک هفته به بازیکنان استراحت خواهیم داد. در طول این مدت بازیکنان را در شرایط اردویی کامل قرار دادم. زمانی که آمدم 9 بازیکن مصدوم داشتیم که خوشبختانه مصدومیت‌ها برطرف شد. بعد از یک هفته استراحت چند روز تمرین می‌کنیم و اردویی 6 روزه در کیش خواهیم داشت. طبق برنامه چند بازی دوستانه هم برگزار می‌کنیم و سپس مقابل سایپا قرار می‌گیریم.

جلالی در پاسخ به این سوال که بازی‌های دوستانه در کجا برگزار می‌شود، گفت: سعی می‌کنیم حتماً دو بازی را در سیرجان برگزار کنیم؛ البته این بستگی دارد که حریفان ما که لیگ برتری خواهند بود به سیرجان بیایند یا خیر. ما حتی حاضریم هزینه‌های آنها را هم پرداخت کنیم تا به سیرجان بیایند.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان درمورد برخورد مدیریت مجموعه با نتایج تیم، تصریح کرد: تیم ما در سخت‌ترین شرایط بود و این هنر مدیریت است که بتواند تیم را کنترل کند. بازیکنانم حس تحقیرآمیزی داشتند و فکر می‌کردند کسی آنها را دوست ندارد. در این شرایط جمشید ملارحمان، مدیرعامل مجموعه گل‌گهر نزد بازیکنان آمد و با شاگردانم صحبت کرد و به آنها روحیه داد که باید از وی هم تشکر کنم.

اخبار مرتبط:
گل گهر ۱ ماشین سازی ۰ / اولین برد شاگردان آقا معلم ​
خلاصه بازی گل‌گهر 1 ماشین‌سازی 0 / ویدیو

تگ ها


نشست خبری نشست خبری مجید جلالی مجید جلالی گل گهر گل گهر ماشین سازی هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال ایران گل گهر ماشین سازی گل گهر-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال