جلالی: هنوز به کسب سهمیه آسیایی امیدواریم

سرمربی پیکان تهران ابراز امیدواری کرد تیمش مقابل مشکی پوشان به برد برسد و با دست پر زمین را ترک کند ......

سرمربی پیکان تهران ابراز امیدواری کرد تیمش مقابل مشکی پوشان به برد برسد و با دست پر زمین را ترک کند.

مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار پیکان با مشکی پوشان عنوان کرد: ما در این هفته دو کار انجام دادیم و از بازیکنان خواستیم که نگاه‌شان روبه جلو باشد، از نظر ذهنی راحت باشند و خواسته‌های‌شان را در زمین دنبال کنند.
وی ادامه داد: کار دومی که ما در پیکان انجام داده‌ایم این است که سعی کردیم ذهن بازیکنان را از چیزهایی که آزارشان می‌دهد آزاد کنیم، حتی اگر این موضوع چیزی باشد که من از آنها بابت برد خواسته‌ام. می‌خواهم بازیکنان در زمین از نظر ذهنی راحت باشند، چرا که ما بسیار پرفشار بازی می‌کنیم، اما از موقعیت‌های‌مان بهره لازم را نمی‌بریم. دلیلش هم این است که از بیرون برای آنها یک فشار روانی ایجاد کرده‌ایم.
جلالی درباره شرایط مشکی پوشان گفت: می‌دانیم که با یک تیم خوب و قوی بازی داریم که سرمربی آن عنایتی است که من خیلی او را دوست دارم. عنایتی یک مربی جوان و آینده‌دار است و بسیار می‌تواند موفق باشد. در هر حال ما می‌دانیم که فردا یک بازی خوب خواهیم داشت که می‌توانیم از آن نتیجه بگیریم و دست پر از زمین خارج شویم.
سرمربی پیکان درباره امیدواری نسبت به کسب سهمیه آسیایی افزود: هنوز هم این عقیده را داریم که می‌توانیم امیدوار باشیم. اگر به جدول نگاه کنید ما نسبت به مسابقات دیروز هنوز دو بازی کمتر داریم و با این وضعیت قطعاً این حق را داریم که امیدوار باشیم. تیم‌ها بسیار به‌هم نزدیک هستند و این وضعیت می‌تواند در یک مدت کوتاه همه چیز را به‌هم بزند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال