جلالی: هیچ کدام از دو تیم قدرت برد را نداشتند

مجید جلالی سرمربی نساجی در مورد تساوی شاگردانش در برابر ماشین‌سازی صحبت کرد...

مجید جلالی سرمربی نساجی در مورد تساوی شاگردانش در برابر ماشین‌سازی صحبت کرد

سرمربی نساجی مازندران گفت: : بازی سنگینی برای هر دو تیم بود. هیچ کدام از تیم‌ها ریسک نکردند و بازی حساب ‌شده‌ای را به نمایش گذاشتند.

به گزارش مدال، مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران پس از تساوی تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار کرد: بازی سنگینی برای هر دو تیم بود اما هیچ کدام از دو تیم قدرت برد در این بازی را نداشتند. هیچ کدام از تیم‌ها ریسک نکردند و بازی حساب‌شده‌ای را به نمایش گذاشتند. تیم ماشین‌سازی با آنالیز خوبی وارد بازی شده بود و ما هم همین کار را کردیم و برآیند این کار نتیجه بدون گل در این بازی شد. ما برای یک امتیاز نیامده بودیم اما جریان بازی اینگونه پیش رفت و اگر به تعویض‌های نگاه کنید می‌بینید که ما برای بردن تلاش کرده بودیم.
او ادامه داد: وضعیت جدول شرایط را برای همه تیم‌ها حساس کرده و تیم‌ها در وهله اول می‌خواهند بازنده نباشند و سپس به فکر پیروزی هستند و این خواسته منطقی برای تیم‌هایی مثل ماست و بیش از ۱۰ تیم در این شرایط حضور دارند و همین موضوع باعث ایجاد استرس می‌شود. خط حمله دو تیم به گونه‌ای نبود تا روی دروازه‌های حریف خطری ایجاد کند. ما می‌دانستیم بازی سختی مقابل ماشین‌سازی پیش رو داریم و ما هیچ‌گاه بی حساب و کتاب وارد میدان نمی‌شویم. ماشین‌سازی در بازی‌های بیرون خانه نتایج بهتری کسب کرده است اما اگر در خط حمله کمی باطروات‌تر بودیم می‌توانستیم به پیروزی برسیم. دفاع‌های هر دو تیم در این بازی خوب کار کردند.
جلالی افزود: اساس و موجودیت تیم در مقطع کنونی در الویت است و اگر در تیم نساجی ماندم، جوانگرایی در برنامه تیم من خواهد بود. من از وقتی از تیم پیکان جدا شدم تا وقتی با نساجی به توافق برسم ۵ هفته طول کشید. هم من از مدیران پیکان خواسته‌هایی داشتم و از قبل با نساجی صحبتی نداشتم و بعد از اینکه از پیکان جدا شدم، ۳۴ روز طول کشید تا هدایت نساجی را بر عهده بگیرم و اینگونه نبود که از قبل به من پیشنهاد داده باشند. نساجی با وجود مشکلات ظرفیت‌های خوبی دارد که اگر بتواند آن مشکلات را حل کند، می‌تواند مثل تیم تراکتور قطب فوتبال ایران باشد.
سرمربی نساجی مازندران در پایان گفت: هواداران تراکتور انتظار ویژه و بالایی از تیم‌شان دارند اما هواداران نساجی انتظار بقای این تیم و این باعث می‌شود فشار کمتری روی نساجی باشد. همانطور که دیدید ما بعد از باخت مقابل استقلال هواداران ما چه رفتار متینی داشتند.