جلالی: پرسپولیس تیم بزرگی است/ انتخابم برای تیم‌ملی، گل‌محمدی است

مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس در مورد شرایط این دیدار و وضعیت شاگردانش صحبت کرد...

به گزارش مدال، مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: ترجیح می‌دهم این دیدار وقت بیشتری داشت. پیشرفت‌های خوبی داشتیم. امیدوارم هر چه زودتر نتیجه بگیریم. پرسپولیس تیم بزرگی است.
وی در خصوص بازی با پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و مجموعه‌ای از بهترین بازیکنان را در اختیار دارد. مهدی ترابی یکی از بهترین بازیکنان است و در کنار او بازیکنانی مثل نعمتی، شیری، احمدزاده، ربیع‌خواه و ... حضور دارند. آنها تیمی هستند که باید مقابل‌شان سنجیده و بدون اشتباه بازی کرد و امیدوارم که فردا همین‌گونه بازی کنیم.
جلالی در مورد اینکه به دنبال جذب منشا هستید یا نه، گفت: صحبت‌هایی با این بازیکن کرده‌ایم و هیچ چیز مشخص نیست. یک بازیکن خارجی از بورکینافاسو داریم و یکی هم چهارشنبه می‌آید. این بازیکنان با هزینه خودشان می‌آیند تا آنها را ببینم و اگر مورد تأیید بودند، آنها را انتخاب می‌کنم.
جلالی در مورد اخراج دو خارجی از گل‌گهر گفت: آنها به کار تیم نمی‌آیند. بازی‌هایی که انجام داده بودند، این مسأله را نشان داده بود.
وی در مورد اینکه به نظر شما مربی ایرانی به درد تیم ملی می‌خورد یا خارجی، اظهار داشت: اگر تصمیم‌گیرنده بودم، بدون فوت وقت یحیی گل‌محمدی را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب می‌کردم و همه جوره از او حمایت می‌کردم. وقت آن رسیده که این داخلی‌گریزی را تمام کنیم.
جلالی درباره اینکه اقبال عمومی در ایران به مربیان خارجی است، تصریح کرد: اگر به 15 سال قبل برگردید، می‌بینید که تقریباً یک داخلی‌گریزی وحشتناک انجام شده که برای آن برنامه‌ریزی شده بود. البته ما مربیان هم مقصر بودیم، اما اگر بخواهند این رویکرد را تغییر دهند، چالش‌هایی وجود دارد. اگر من تصمیم‌گیرنده بودم، او را سرمربی تیم ملی می‌کردم و پشت او می‌ایستادم.
وی درباره اینکه چرا برخی باشگاه‌ها بازیکن خارجی بی‌کیفیت جذب می‌کنند، افزود: دلیل این مسأله را همه شما بهتر از من می‌دانید.

بیشتر بخوانید:

دو بازیکن جنجالی پرسپولیس از لیست کالدرون خط خوردند

تگ ها


گل گهر سیرجان پرسپولیس گابریل کالدرون مجید جلالی نشست خبری لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس گل گهر پرسپولیس-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال