جلالی: کاش می‌شد این فدراسیون ائتلافی باشد

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران معتقد است دو کاندیدای فوتبالی حاضر در انتخابات ریاست فدراسیون باید با هم ائتلاف کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،‌ مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، در خصوص انتخابات ریاست فدارسیون فوتبال در روز ۱۰ اسفند و چهار کاندید نهایی ریاست فدارسیون گفت: به نظر من هر چهار گزینه می توانند گزینه های خوبی باشند اما در بین آنها از لحاظ مدیریت فوتبالی، مصطفی آجورلو بی نظیر است. من سال ها با آجورلو کار کردم و می دانم چطور است. آجورلو از آن مدیران صاحب فکر، فوتبال شناس، با نگاه به آینده و با برنامه است که به زیرساخت های فوتبالی توجه زیادی دارد.


سرمربی فصل گذشته گل گهر سیرجان با اشاره به تاثیری که اعضای مجمع بر فوتبال ایران خواهند گذاشت، اضافه کرد: من نمی دانم وضعیت مجمع در روز انتخابات چیست اما مطمئنا  لابی بسیار اثرگذار است. امیدوارم اتفاقات و لابی های غیر فوتبالی در روز انتخابات  تاثیرگذار نباشد. به نظر من اعضای مجمع هنگام رای دادن باید به فوتبال فکر کنند و بدانند کسی که آنها انتخاب می‌کنند، برای چهارسال آینده مسولیت فوتبال کشور را به عهده دارد. پس اعضای مجمع در قبال آینده فوتبال کشورمان مسئول هستند.


سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد آرای مجمع فدارسیون فوتبال تحمیلی باشد؟ تاکید کرد: امیدوارم آرایی که روز ۱۰ اسفند از صندوق بیرون می آید برآمده از فوتبال باشد نه چیز دیگری. اینطور اتفاقات خارج از فوتبال اصلا نمی تواند به نفع این ورزش باشد. اگر آجورلو و کریمی با هم ائتلاف کنند عالی است. دو کاندید فوتبالی حاضر در انتخابات باید دست به دست هم بدهند تا به فوتبال کمک کنند.


از جلالی در رابطه با توصیه اش به ۴ نامزد ریاست فدراسیون فوتبال پرسیدیم و او در واکنش به این سوال بیان کرد: از نظر من خیلی خوب بود، این  کاندیداها در یک اتاق جمع می‌شدند و شرایطی را فراهم می‌‍‌‌کردند تا باهم به تفاهم برسند و به شکلی باهم فدراسون را اداره می‌کردند. اگر این اتفاق رخ می‌داد خیلی به نفع فوتبال میشد. هر کدام از این چهار نفر تخصصی دارند که اگر کنار هم باشند یک ترکیب رویایی میشود.

بیشتر بخوانید:

قرارداد نساجی و خلعتبری؛ امضاء می شود؟

پایان کار اسلامی در نساجی مازندران

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال