جلالی: نیمه کاره ماندن لیگ تصمیم درستی نیست

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تاکید کرد که تعطیلی مسابقات لیگ برتر و نیمه‌کاره ماندن مسابقات نمی‌تواند تصمیم درستی باشد....

وی در خصوص اینکه آیا موافق تعطیلی مسابقات این فصل و نیمه کاره ماندن مسابقات است، اظهار داشت: این موضوع باید به عنوان آخرین راه در نظر گرفته شود و من معتقدم که نباید به تعطیلی بازی‌ها و نیمه‌کاره ماندن مسابقات فکر کنیم. همه تیم‌ها دوست دارند بازی کنند و به هدف‌هایشان برسند، اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند بهتر است مگر اینکه شرایط طور دیگری جلو برود. 

سرمربی گل‌گهر خاطرنشان کرد: تعطیلی مسابقات لیگ برتر تصمیم راحتی نیست. اگر چنین اتفاقاتی رخ دهد، طبیعتا در ادامه باید تصمیمات سخت‌تری هم گرفته شود. خیلی‌ها دوست دارند تکلیف قهرمان، سقوط کننده‌ها، سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و ... مشخص شود، در این شرایط و با این چالش‌های پیش‌رو اگر لیگ تعطیل شود، چه کسی مسئولیت تصمیمات سخت را بر عهده می‌گیرد؟ امیدوارم به‌زودی شرایط برگزاری مسابقات مهیا شود تا بازی‌های این فصل به پایان برسد.

جلالی در خصوص اینکه چند باشگاه لیگ برتری از جمله گل گهر به صورت رسمی از فدراسیون خواسته‌اند که لیگ امسال به صورت کامل لغو شود، گفت: من در جریان این موضوع قرار ندارم، اتفاقا من در سیرجان هستم و روز گذشته هم در باشگاه بودم. خودمان را آماده شروع لیگ می‌کنیم و منتظر تصمیم سازمان لیگ برای از سرگیری تمرینات هستیم. باشگاه هم در مورد این موضوع که عنوان کردید صحبتی با من انجام نداده است.

تگ ها


گل گهرسیرجان مجید جلالی