جلال حسینی: کنعانی‌زادگان بازیکن خوبی است/ در خرید بازیکن دخالت نکردم

به دنبال شایعاتی مبنی بر دخالت کاپیتان پرسپولیس در نقل و انتقالات این تیم، سیدجلال حسینی در مورد این حواشی و پیوستن محمدحسین کنعانی‌زادگان به جمع سرخپوشان صحبت کرد...

کاپیتان پرسپولیس گفت: نه الان و نه هیچ وقت دیگر هرگز به خودم اجازه ندادم در خرید بازیکن دخالت کنم یا حتی نظر بدهم.
به گزارش مدال، تا به حال کمتر پیش آمده سیدجلال حسینی را این‌قدر عصبانی ببینم. او از برخی نقل و قول ها که از جانب او منتشر شده شاکی بود. به سیدجلال گفتیم به هر حال دوستان رسانه‌ای او را دوست دارند و این مسائل طبیعی است و بعد از ۱۰، ۱۵ دقیقه مکالمه تلفنی بالاخره توانستیم او را آرام کنیم. سیدجلال حرف‌های زیادی داشت که البته بخش عمده آن به رسم امانت نزدمان ماند و آنچه می‌خوانید قسمتی کوتاه از یک گپ و گفت نیمروزی است. 
* سلام، مصاحبه‌ات گلایه آمیزت را خواندم. ماجرا چیست؟
(با ناراحتی) من نمی‌دانم چرا این حرف‌ها از زبان من منتشر شده است. من کی گفتم چرا مدافع خریده‌اند؟
* چون پرسپولیس با کمبود مهاجم روبه‌روست... 
(حرف‌مان را قطع می‌کند) این موضوع به من چه ربطی دارد؟ باشگاه مسئول نقل و انتقالات دارد. سرمربی و کادر فنی دارد و چرا باید من در خرید بازیکن دخالت کنم؟
* اخلاقت را می‌شناسم ولی می‌خواستم بپرسم بعد از خرید محمدحسین کنعانی‌زادگان حتی نظر هم ندادی که چرا به جای مهاجم، دفاع خریده‌اند؟
نه! به من چه ربطی دارد. نه الان و نه هیچ وقت دیگر هرگز به خودم اجازه ندادم در خرید بازیکن دخالت کنم یا حتی نظر بدهم. 
* ولی برخی کاپیتان‌ها در این مسائل هم دخالت می‌کنند؟
(با همان لحن قبلی) لطفاً حاشیه نسازید! من کاری به دیگران ندارم و نمی‌توانم حرفی بزنم، اما در مورد خودم می‌گویم. در این چند سالی که فوتبال بازی می‌کنم فقط یک چیز را یاد گرفتم و آن هم تمرین کردن است. لطفاً برای من و پرسپولیس حاشیه نسازید!
* سید! ما حاشیه نسازیم؟ خبرورزشی؟!
نه، منظورم دوستان شماست. من برای همه اهالی رسانه و خبرنگاران احترام قائلم. ارزش کار و زحمات شما را هم می‌دانم که همیشه کنار ما بودید و سعی کردم احترام متقابل بین ما حکمفرما باشد. از شما و همکارانتان فقط یک توقع دارم و آن هم این که حقایق را بنویسید. اگر با خود من صحبت می‌کنید و چیزی می‌شنوید همان را منتشر کنید. این اخبار و شایعات برای پرسپولیس حاشیه درست می‌کند. من فقط یک بار در این مدت به همراه آقاکریم (باقری) به دفتر باشگاه رفتم و هیچ صحبتی هم در خصوص خرید بازیکن نداشتم. به خودم هم اجازه نمی‌دهم درباره خرید بازیکن حتی نظر بدهم. آن وقت این صحبت‌ها از قول من چاپ می‌شود و... 
* به هر حال دوستان رسانه‌ای هم تو را دوست دارند و همیشه حامی سیدجلال حسینی بوده‌اند. این مسائل گاهی در کار رسانه‌ای پیش می‌آید؟
(کمی آرام می‌شود) من گفتم انتظار نداشتم. 
* حالا نظرت درباره خرید محمدحسین کنعانی‌زادگان چیست؟
محمدحسین کنعانی‌زادگان بازیکن خوبی است که در تیم ملی همبازی من بوده و به او و سایر تازه‌واردان پرسپولیس خوشامد می‌گویم. امیدوارم او و سایر بازیکنان بتوانند در فصل جدید به موفقیت پرسپولیس کمک کنند.

بیشتر بخوانید:

برگزاری مراسم معارفه وینفرد شفر سرمربی جدید بنی‌یاس

تگ ها


پرسپولیس سید جلال حسینی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس محمد حسین کنعانی زادگان لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال