جلسه آجورلو با سه وزیر دولت

مدیرعامل استقلال شب گذشته جلسه با سه وزیر را برای پیگیری موضوع خصوصی سازی این باشگاه دنبال کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که موضوع مربوط به خصوصی سازی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس طی سال‌های اخیر تنها به یک وعده از سوی وزرا و مدیران تبدیل شده است، به نظر می‌رسد مدیرعامل تازه وارد آبی‌ها عزم جدی خود را برای این موضوع جزم کرده است. 

مصطفی آجرلو که به تازگی به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شده و اهداف خود برای موفقیت این باشگاه را معرفی کرده، در تازه‌ترین اقدام خود، برنامه ریزی برای ورود این باشگاه به بخش خصوصی را دنبال کرده است. مدیرعامل آبی‌ها در این زمینه شب گذشته جلسات ویژه‌ای با وزرای اقتصاد، ورزش و دادگستری دنبال کرده و قصد دارد این موضوع را به سرانجام برساند. 

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش دولت حسن روحانی، وعده‌‎های جدی در این خصوص داده بود و به نظر می‌رسید این موضوع در نهایت محقق شود اما در نهایت این شرایط فراهم نشد. اتفاقی که اکنون با تغییرات صورت گرفته در بدنه دولت و مدیریت سردار مصطفی آجرلو بار دیگر پیگیری شده و باید دید آیا به نتیجه خواهد رسید یا خیر.

امیرحسین رحیمی، وزیر دادگستری در این زمینه امروز در گفتگویی اعلام داشته: مقدمات آن در حال فراهم شدن است ولی تا رسیدن به مرحله خصوصی سازی فاصله داریم و انشاالله در این دولت انجام خواهد شد.

تگ ها


مصطفی آجورلو استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال