جلسه آنلاین ونگر با حاج‌صفی، سیلوا و پولیشیچ

سرمربی سابق آرسنال، شب گذشته در کنفرانسی آنلاین با برخی از کاپیتان های تیم‌های ملی فوتبال جهان در خصوص برگزاری رقابت‌های جام جهانی به گفتگو پرداخت....

به گزراش "ورزش سه" موضوع اصلاح قانون برگزاری مسابقات جام جهانی و برگزاری هر دو سال این تورنمنت، یکی از مسائل ویژه‌ای بوده که در ماه‌های گذشته به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده و آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال که حالا در کسوت رئیس توسعه جهانی فوتبال مشغول به فعالیت است، یکی از حامیان بزرگ این طرح به شمار می‌رود.

ونگر شب گذشته در جلسه آنلاینی با حضور شماری از کاپیتان‌های تیم‌های ملی در سراسر دنیا، این مسئله را مورد ارزیابی قرار داد و خصوص برگزاری جام جهانی پیش رو به نکاتی اشاره کرد.

در این جلسه بازیکنانی چون تیاگو سیلوا کاپیتان تیم ملی برزیل، کریستین پولیشیچ کاپیتان تیم ملی آمریکا و ... حضور داشتند و احسان حاج‌صفی کاپیتان تیم ملی ایران هم در این جلسه آنلاین حضور پیدا کرده بود.

حاج‌صفی درباره موضع ایران درباره تغییر روند برگزاری جام جهانی و برگزاری هر دو سال یکبار این تورنمنت، گفت: ما طرفدار برگزاری دو ساله جام جهانی هستیم؛ البته که باید یکسری زیر ساخت‌ها و مسائل مربوط به تردد، پشتیبانی، لجستیکی و امکانات مختلف باید فراهم شود تا بتوان شاهد برگزاری جام جهانی به صورت هر دوسال یکبار بود.

تگ ها


کره جنوبی تیم ملی ایران تیم ملی کره جنوبی