Banner

جلسه امیرحسین فتحی با استراماچونی/ آرامش به استقلال بازمی‌گردد؟

پس از حواشی و اتفاقات چند روز اخیر باشگاه استقلال، جلسه امیرحسین فتحی مدیرعامل این باشگاه با آندره‌آ استراماچونی با نتایج خوبی به پایان رسید...

به گزارش مدال، بعد از اتفاقاتی که طی یکی دو هفته اخیر پیرامون ناراحتی استراماچونی از وضعیت استقلال رقم خورد بعدازظهر امروز نشستی بین امیرحسین فتحی و سرمربی ایتالیایی تیم استقلال برگزار شد. در این نشست استراماچونی خواسته‌های خود را به مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد و امیرحسین فتحی نیز در این نشست از سرمربی تیم استقلال خواست تا با تمرکز کامل استقلال را برای حضور پرقدرت در ادامه مسابقات لیگ برتر مهیا کند. با توجه به برگزاری نشست امروز وضعیت سفید موقتاً در استقلال حکمفرما شده و استراماچونی هم که در نشست‌های قبل و بعداز بازی با فولاد شرکت نکرده بود برای جلسه با ویلموتس راهی کمپ تیم‌های ملی شد.

نشریه گاذتا دلواسپور امروز در گزارشی عنوان کرد؛ استراماچونی روز پنج‌شنبه قصد ترک ایران را داشته که در فرودگاه امام اجازه این کار به سرمربی استقلال داده نشده است. البته باشگاه استقلال این خبر را تکذیب کرد و مدعی شد سرمربی ایتالیایی هرگز قصد ترک ایران را نداشته و برای استارت تمرینات استقلال از روز یکشنبه برنامه‌ریزی کرد است.

بیشتر بخوانید:

استقلال، پر کارت‌ترین تیم لیگ نوزدهم

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی امیر حسین فتحی لیگ برتر فوتبال ایران مدیر عامل استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال