جلسه بیرانوند با مدیرعامل پرسپولیس/ شماره یک سرخپوشان جدا می‌شود؟

به دنبال حواشی فراوان در مورد سرنوشت علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس و گمانه‌زنی‌هایی در خصوص لژیونر شدن شماره یک سرخپوشان، امروز بیرانوند در ساختمان باشگاه حاضر شد و به دیدار ایرج عرب رفت...

دروازه‌بان پرسپولیس به دیدار ایرج عرب رفت.
به گزارش مدال، دروازه بان شماره یک تیم پرسپولیس که در هفته های اخیر شایعات مختلفی را اطراف خود داشته است، اکنون در جلسه ای با ایرج عرب حضور دارد. در ابتدا گفته می‌شد او پیشنهاداتی از ترکیه، ژاپن و پرتغال دارد اما در ادامه شایعه پیشنهاد تورینو به وی نیز در رسانه های ایتالیایی انتشار یافت.
حالا احتمالا جلسه بیرانوند با عرب در همین خصوص نیز خواهد بود. این در حالی است که هواداران پرسپولیس انتظار دارند باتوجه به حضور دروازه بان سرخپوشان در اردوی پیش فصل و بازی های دوستانه، او در فصل آینده نیز گلر تیمشان باشد اما هنوز هیچ چیزی قطعی نیست‌.
بیرانوند که با لباس قرمز رنگ در مقابل ساختمان باشگاه حضور یافت، در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت: «دلمان تنگ شد، باشگاه، خانه خودمان است، بچه مگر به خانه خودش سر نمی‌زند؟ من هم آمدم سر زدم، همین. باور کنید برای لباس آمده بودم چون اسپانسر ما آل‌اشپورت است و آمدیم برای اندازه‌گیری لباس و به باشگاه سری زده باشیم.»
او در مورد پیشنهاد خارجی از تورینو ایتالیا حاضر به پاسخگویی نشد و خداحافظی کرد.

 

بیشتر بخوانید:

کالدرون دست بردار رافائل و یک ستاره گران قیمت نیست

تگ ها


پرسپولیس علیرضا بیرانوند ایرج عرب مدیر عامل پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران مذاکره بیرانوند علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال