جلسه بی نتیجه ستاره یاغی برزیلی با سران بارسا

جلسه آرتور ملو با مسئولان بارسا امروز به انجام رسید بدون اینکه هیچ تغییری در وضعیت او ایجاد شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از اینکه تعطیلی یک هفته ای بارسلونا در پایان لالیگا به اتمام رسید و بازیکنان برای انجام بازی با ناپولی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به تمرینات بازگشتند، غیبت یک نفر به شدت جلب توجه کرد.

آرتور ملو هافبک برزیلی نه تنها در تمرینات حاضر نشد که به اطلاع سران باشگاه رساند که دیگر قصد بازگشت ندارد و در برزیل خواهد ماند تا فصل به اتمام برسد. آرتور که یک ماه پیش با ۷۲ میلیون یورو به یوونتوس پیوست، از ایده های کیکه ستین هم خارج شد و به همین خاطر قید حضور در تمرینات تیمش را زد.

تصمیم آرتور با خشم سران بارسا روبرو شد و بر علیه او پرونده انضباطی تشکیل دادند. آرتور جمعه گذشته به بارسلونا بازگشت و قرار بود شنبه با مسئولان باشگاه دیدار کند که این جلسه به امروز موکول شد. او به دلیل اینکه تست کرونا را زیر نظر نماینده های یوفا نداده بود، اجازه حضور در نوکمپ برای تماشای بازی بارسا و ناپولی را هم پیدا نکرد.

در جلسه امروز او برای اریک ابیدال مدیر فنی بارسا دلیل عدم بازگشت به تمرینات را توضیح داد. دلیل او همان رفتارهای کیکه ستین و نیمکت نشینی های متوالی پس از رسمی شدن انتقالش به یوونتوس بود. در پایان جلسه، آبیدال به آرتور توضیح داد که به خاطر این رفتار قطعا باید منتظر جریمه ای سنگین باشد و دیگر حق حضور در کمپ تمرینی و کنار بازیکنان را نخواهد داشت.

آبیدال در جلسه امروز عصر خود با کیکه ستین او را از اتفاقات جلسه باخبر خواهد کرد اما موضوع آرتور برای سرمربی بارسا تمام شده است و او دیگر تمایلی برای کار با این هافبک یاغی ندارد.

بیشتر بخوانید:

بایرن در ترسناک ترین حالت ممکن برابر بارسلونا

بی صبرانه منتظر بازی مقابل بارسلونا هستم

 

 

تگ ها


آرتور ملو آبیدال فوتبال جهان بارسلونا فوتبال