جلسه تاج و سلطانی‌فر برگزار شد

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از دو روز غیبت در فدراسیون راهی وزارت ورزش و جوانان شد تا جلسهای با مسعود سلطانیفر داشته باشد ......

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از دو روز غیبت در فدراسیون راهی وزارت ورزش و جوانان شد تا جلسه‌ای با مسعود سلطانی‌فر داشته باشد.

به گزارش مدال ، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال که از روز پنجشنبه، 15 آذرماه و با پایان مهلت اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در محل کار خود حاضر نشده بود، امروز (یکشنبه) با تماس و دعوت وزیر ورزش، برای جلسه با مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان به این وزارتخانه رفت.

سلطانی‌فر در تماسی تلفنی با مهدی تاج برای رسیدگی به این موضوع از او دعوت کرد تا در وزارتخانه حاضر شود و جلسه‌ای را در این خصوص برگزار کنند. تاج هم صبح امروز راهی وزارت ورزش و جوانان شد و در جلسه با سلطانی‌فر حضور پیدا کرد. جلسه میان وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال با صحبت‌های خوبی همراه شد و طرفین درباره مسائل اخیر به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

تاج روز پنجشنبه و شنبه با توجه به نامشخص بودن وضعیت فدراسیون فوتبال و عدم پاسخ مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان به نامه‌های فدراسیون برای مشخص شدن دولتی یا خصوصی بودن فدراسیون در فدراسیون حاضر نشده بود.

سلطانی‌فر امروز در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مهدی تاج مشکلی برای ادامه فعالیت در این فدراسیون ندارد.

امید می‌رود جلسه امروز پایانی بر اختلاف‌ها باشد و ساکنان دو ساختمان خیابان سئول تهران در کنار هم برای اعتلای فوتبال ایران تلاش کنند.