جلسه خصوصی مدیرعامل استقلال با استراماچونی

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال پس از حضور در جلسه تمرین این تیم، با آندره آ استراماچونی و جواد زرینچه دیدار کرد...

به گزارش مدال، تیم فوتبال استقلال امروز (چهارشنبه) یک جلسه تمرینی در زمین چمن تهرانسر برگزار کرد. امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور پیدا کرد و با استراماچونی و زرینچه به صورت خصوصی صحبت‌ کرد.

فتحی در ادامه صحبتی هم با بازیکنان استقلال داشت و به آن‌ها که در این مدت پیگیر مطالباتشان بودند، توضیحاتی ارائه کرد. او در صحبت‌هایش اظهار کرد: ابتدا به شما خسته نباشید می‌گویم. دلم برای شما تنگ شده بود. پیش از شروع لیگ است، سر ما و باشگاه شلوغ است و نتوانستیم خدمت شما برسیم. در فاصله ۸ تا ۱۰ روز قبل از شروع مسابقات احساس کردم بهترین فرصت است تا برای دیدن شما به اینجا بیایم و یک دیداری تازه کرده و به شما خسته نباشید بگویم.
مدیرعامل استقلال افزود: پیگیر فعالیت شما هستم. خدا را شکر تمرینات خوب است و امیدوارم روز به روز بهتر شوید. ما به فکر شما هستیم و می‌خواهیم مشکلات شما را برطرف کنیم. امسال با توجه به مسائل پیش آمده، بحث مالی بهتر از پارسال است و امیدواریم مشکلی پیش نیاید تا با این کادر خوب، بازیکنان و کادر سرپرستی و البته قرعه‌ای که داریم به دنبال کسب سه جام برویم. این کمترین چیزی است که از شما انتظار می‌رود.
فتحی در پایان گفت: نمی‌خواهم زیاد صحبت کنم چون می‌دانم آقای استراماچونی حساس است که تمرین سر موقع آغاز شود. با کاپیتان شما مرتب در تماس هستم و اگر موضوعی لازم باشد ایشان به من می‌گوید.

بیشتر بخوانید:

خانبان آنالیزور جدید پرسپولیس، همکار سابق کی‌روش و کریمی

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی امیر حسین فتحی تمرین استقلال لیگ برتر فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال