جلسه راموس با بازیکنان رئال/ ایسکو عذرخواهی کرد

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید برای جلوگیری از بحرانی‌تر شدن اوضاع این تیم با هم‌‌تیمی‌هایش اتمام حجت کرد....

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید برای جلوگیری از بحرانی‌تر شدن اوضاع این تیم با هم‌‌تیمی‌هایش اتمام حجت کرد.

به گزارش مدال و به نقل از نشریه مارکا، به دنبال ناکامی‌‌های اخیر رئال مادرید که آخرین مورد آن شکست خانگی 4 بر یک تیم تیم مقابل آژاکس و حذف این تیم از لیگ قهرمانان اروپا بود، سرخیو راموس کاپیتان کهکشانی‌ها جلسه‌ای با حضور دیگر بازیکنان این تیم برگزار و در آن نطقی تأثیرگذار و انگیزشی انجام داده است.

گویا در این جلسه تنها یک نفر جرأت قطع کردن صحبت‌های راموس را داشته و آن ایسکو آلارکن، هافبک اسپانیایی رئال مادرید بوده است.

شماره 22 رئال مادرید روز سه‌شنبه هفته جاری به خاطر واکنشی که به قرار نگرفتن نامش در فهرست 19 نفره تیم برای مصاف خانگی با آژاکس در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان نشان داد، مورد انتقاد واقع شد. او به محض اطلاع پیدا کردن از عدم حضورش در فهرست، با خودروی شخصی خود از زمین تمرینی والده‌بباس خارج شد و با اتوبوس تیم به سانتیاگو برنابئو نرفت.

ایسکو در جلسه بازیکنان رئال مادرید به اشتباه خود اذعان کرد اما در عین حال تلاش داشت که تصمیمش را با توجه به اختلافاتش با سانتیاگو سولاری، سرمربی کهکشانی‌ها توجیه کند.

اقدام ایسکو گویا مورد پذیرش اکثر بازیکنان رئال مادرید واقع نشده و همین موضوع سبب شد که راموس به او تأکید کند در برهه بحرانی فعلی تیم، بازیکنان نباید مشکلات فردی‌ یا اختلافات‌شان با اعضای کادر فنی را بهانه‌ای برای آشفته کردن جو تیم بدانند.