جلسه سرنوشت ساز در اینتر، پایان کار کونته؟

قرار است به زودی در مورد وضعیت آنتونیو کونته و ادامه کار او در اینتر تصمیم گیری شود....

به گزارش "ورزش سه"، اینترمیلان جمعه شب در فینال لیگ اروپا به مصاف سویا رفت و در پایان یک بازی پر فراز و نشیب ۳-۲ شکست خورد تا از رسیدن به جام بازبماند و قهرمانی را تقدیم حریف اسپانیایی کند. آنتونیو کونته سرمربی اینتر در پایان بازی صحبت هایی کرد که نشان می داد دوران حضورش روی نیمکت اینتر احتمالاً به زودی به پایان خواهد رسید.

کونته در پایان بازی گفت:« وقتی به میلان برگردیم دو سه روز استراحت می کنیم و بعد با باشگاه جلسه خواهیم داشت. ما باید کل فصل را آنالیز کنیم و با آرامش برای آینده اینتر برنامه ریزی کنیم، چه بدون حضور من و چه با حضور من. نمی دانم، ما فصل خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و در نهایت باید تصمیمی گرفته شود که به نفع اینتر است.»


اسکای اسپورتس ایتالیا بعد از صحبت های کونته و اشاره او به اینکه ممکن است دوران حضورش روی نیمکت اینتر تنها بعد از یک فصل به پایان رسیده باشد در گزارشی مدعی شد در صورتیکه باشگاه به این نتیجه برسد که بهتر است به همکاری اش با کونته خاتمه دهد، مکس آلگری از بیشترین شانس برای جانشینی او برخوردار است.

قرار است امروز یک ملاقات بین آنتونیو کونته و استیون ژانگ(مدیر اینتر) برگزار می‌شود تا عملکرد اینتر در فصل گذشته بررسی شود. 

در همین زمینه لارپوبلیکا گزارش داده است که  آلگری در ذهن خود در حال تدوین برنامه نقل و انتقالاتی است و مانژوکیچ ۳۴ ساله که پیشتر هم سابقه حضور در یووه را دارد و در حال حاضر بازیکن آزاد است، گزینه اصلی او محسوب می شود.

باید دید در نهایت کونته ماندنی می شود یا آلگری سرمربی جدید نراتزوری خواهد شد.

تگ ها


ماسیمیلیانو آلگری اینتر میلان آنتونیو کونته یوونتوس