جلسه سرنوشت ساز در مادرید/ امشب تکلیف لوپتگی مشخص می شود

پس از باخت سنگین روز گذشته کهکشانیها مقابل آبی اناریها، امروز مدیران و مسئولان این باشگاه جلسهای را برگزار خواهند کرد ......

پس از باخت سنگین روز گذشته کهکشانی‌ها مقابل آبی اناری‌ها، امروز مدیران و مسئولان این باشگاه جلسه‌ای را برگزار خواهند کرد.

پس از هفته‌ها ناکامی و نتایج ضعیف رئال مادرید در لالیگا اسپانیا و حتی عملکرد ناامید کننده در لیگ قهرمانان اروپا قرار است اعضای این باشگاه امروز در جلسه‌ای اضطراری به اوضاع باشگاه رسیدگی کنند.

در همین خصوص فلورنتینو پرز که با سر و صدای بسیار زیاد با استعفای زیدان موافقت کرد و خولن لوپتگی را جایگزین وی کرد به هواداران تیمش نوید این را داد که رئال قوی‌تری خواهند دید، اما بر خلاف قول او کهکشانی‌ها در این فصل بدترین نتایج را در تاریخ خود بدست آورده‌اند.

این در حالی است  که روز گذشته در ال کلاسیکو با نتیجه سنگین 5-1 بازی را به بارسلونا واگذار کردند.

حال پرز امروز به طور رسمی اعلام کرد که از ساعت 20:30 جلسه‌ای را برگزار خواهند کرد که در مورد آینده و اوضاع بحرانی این روزهای رئال تصمیم جدی بگیرند تا دیگر این تیم بازیچه حریفان خود نشود.

این در حالی است که موندو ادعا کرده که فلورنتینو پیش از آغاز بازی با بارسلونا در صرف نهار به بارتومئو، رئیس باشگاه آبی اناری‌ها اعلام کرده که قطعا آنتونیو کونته سرمربی جدید این تیم خواهد بود.

تگ ها


رئال مادرید لالیگا فوتبال