جلسه سری مدیربرنامه سانه و نماینده بایرن مونیخ

لروی سانه وینگر آلمانی باشگاه منچسترسیتی به شدت مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ قرار گرفته و حال مدیر برنامه‌های ستاره 23 ساله از جلسه خود با باواریایی‌ها پرده برداشت....

به گزارش مدال، باشگاه بایرن مونیخ تابستان به شکل جدی به دنبال جذب «لروی سانه» بود اما مصدومیت زانوی وینگر آلمانی باعث توقف مذاکرات شد.

با این وجود «اولی هوینس» رئیس باشگاه بایرن فاش کرده که باواریایی‌ها همچنان به جذب سانه علاقمند هستند و قصد دارند زمستان برای جذب او تلاش کنند.

در همین راستا روزنامه «بیلد» مدعی شد که «دیوید گاردنر» مدیر برنامه‌های سانه اخیراً با «جیووانی برانچینی» ایتالیایی که رابطه نزدیکی با باشگاه مونیخی دارد جلسه‌ای ویژه داشته و طرفین در خصوص شرایط انتقال ستاره آلمانی به «آلیانتس آرنا» به توافقاتی نیز دست یافته‌اند.

بایرنی‌ها با علم به اینکه سانه تا ماه مارس آینده نمی‌تواند به میادین بازگردد، برای جذب او مصمم هستند و قصد دارند مهاجم 23 را به مونیخ بیاورد.

بیشتر بخوانید:

اسطوره فوتبال انگلیس خواهان جدایی کین از تاتنهام و پیوستنش به سیتی شد!

تگ ها


لروی سانه منچسترسیتی بایرن مونیخ باواریایی‌ها سیتیزن‌ها لیگ برتر انگلیس بوندسلیگا فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات منچستر سیتی بایرن مونیخ Bundesliga لیگ برتر فوتبال