جلسه شجاعیان با سرمربی تیم گل ریحان

داریوش شجاعیان با سرمربی تیم گل ریحان به گفت و گو پرداخت...

داریوش شجاعیان با سرمربی تیم گل ریحان به گفت و گو پرداخت

در حاشیه بازی دوستانه استقلال و گل ریحان داریوش شجاعیان با سید مجتبی حسینی سرمربی این تیم گفت و گو صمیمانه‌ای داشت.

به گزارش مدال، استقلالی‌ها بعد یک برد شیرین برابر ذوب‌آهن در تهرانسر دیدار دوستانه با تیم گل ریحان البرز برگزار کردند تا فرصت به بازیکنان نیمکت نشین رسیده و میزان آمادگی آن‌ها به بازیکنان اصلی برسد.

در نهایت هم شاگردان سید مجتبی حسینی حریف آماده خود را شکست دادند تا از قرعه استراحتشان در لیگ یک به خوبی استفاده کرده باشند.
اما در حاشیه این دیدار داریوش شجاعیان با سرمربی تیم گل ریحان دیدار و گفت و گویی صمیمانه داشت. امین شجاعیان، برادر هافبک استقلال در این تیم لیگ یکی زیر نظر حسینی کار کرده و حضور در ترکیب اصلی را تجربه می‌کند. اما اوضاع برای داریوش متفاوت است. او بعد از مصدومیت سخت و طولانی مدتش حالا به نیمکت ذخیره‌ها تبعید شده و کار سختی برای بازگشت به ترکیب آماده این روزهای استقلال دارد.
هم‌چنین در مورد حسینی هم می‌توان گفت که اوضاع بر وفق مرادش است. بعد از مسابقات امروز لیگ یک که با توقف اکثر بالانشینان در روز استراحت نماینده کرج همراه بود، گل ریحان فرصت این را دارد با پیروزی در مسابقات آینده به حضور در لیگ برتر امیدوار باشد تا اینگونه نتیجه مثبت دیگری در کارنامه مربی جوان آن‌ها درج شود.