جلسه شفر با دروازه‌بان جوان آبی‌ها

وینفرد شفر در جریان بازی دوستانه مقابل گل ریحان جلسه مهمی با سیدحسین حسینی دروازه‌بان جوان آبی‌ها برگزار کرد...

وینفرد شفر در جریان بازی دوستانه مقابل گل ریحان جلسه مهمی با سیدحسین حسینی دروازه‌بان جوان آبی‌ها برگزار کرد

در این فصل درخشش مهدی رحمتی دوازه‌بان باتجربه استقلال باعث شد تا حسینی فرصت بسیار کمی برای بازی در ترکیب آبی‌ها پیدا کند.

به گزارش مدال، سید حسین حسینی که در دو سال گذشته به مهره مهمی در خط دروازه استقلال تبدیل شده بود در این فصل فرصت بسیار کمی برای بازی کردن پیدا کرده است. در این بین درخشش مهدی رحمتی و گل نخوردن او در چند بازی مزید بر علت شده تا حسینی فعلا نیمکت‌نشینی طولانی مدت را تجربه کند.
 
سید حسین حسینی امروز در بازی دوستانه برابر گل ریحان در نیمه اول در درون دروازه قرار گرفت که اتفاقاً موفق شد یک پنالتی و چند موقعیت حریف را در جریان بازی مهار کند اما در بین نیمه جای خود را به مهدی نوراللهی داد و همین موضوع زمانی را ایجاد کرد تا شفر دقایقی با این بازیکن صحبت کند.
هرچند مشخص نیست صحبت های حسینی و شفر دقیقا پیرامون چه موضوعی بوده است  اما می‌توان حدس زد این موضوع به نیمکت نشینی های طولانی مدت این بازیکن جوان ربط دارد.
حسینی حسینی این روزها به صورت جدی تمرینات خود را پیگیری می‌کند و منتظر فرصتی است تا درون دروازه استقلال قرار بگیرد و بتواند توانایی های خود را اثبات کند.
 
بدون تردید دروازه بان جوان استقلال توانایی خود را در بازی هایی که برای استقلال انجام داده ثابت کرده است و شفر هم به خوبی می‌داند که در فرصت مناسب باید به این بازیکن بازی بدهد تا هر دو دروازه‌بان سرشناس خود را آماده در اختیار داشته باشد.