جلسه شورای هماهنگی فدراسیون کشتی برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی فدراسیون کشتی صبح امروز یکشنبه در محل این فدراسیون واقع در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار شد....

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت فدراسیون کشتی، در این جلسه علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر گفت: اگر کار را برای خدا انجام دهی خدا برکت می‌دهد و از شما می‌خواهم کارتان را سالم و برای خدا انجام دهید و از تهمت‌ها خسته نشوید. قرار نیست هر طور که شده به هدف برسیم. اگر کسی کار را برای خدا انجام دهد خستگی وجود ندارد و حاج قاسم سلیمانی یک نمونه عالی در این زمینه بود و هست.

همچنین در این جلسه در مورد اعزام مدرسان مربیگری کشتی آزاد و فرنگی به استان‌ها بحث و تبادل نظر شد و قرار شد تا مرادی رئیس انستیتو کشتی نسبت به معرفی مدرسان اقدام و خود نیز در استان‌ها حضور داشته باشد.

مورد دیگری که در این جلسه مورد پیگیری قرار گرفت برنامه‌های فناوری اطلاعات فدراسیون بود که قرار شد، کمیته‌های فدراسیون در راستای آیتی محور شدن حرکت کنند.

پیگیری برگزاری رقابت‌های آلیش بانوان آقایان قهرمانی کشور، برگزاری رقابت‌های بین المللی جام جهان پهلوان تختی و برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور نوجوانان و گرفتن مجوز برگزاری این مسابقات از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

همچنین روند اعزام تیم‌های منتخب کشتی آزاد و فرنگی به تورنمنت‌های بین المللی اوکراین و ایتالیا مورد پیگیری قرار گرفت.

روند اجرای کادر در هیأت‌های کشتی از مباحث مهم این جلسه بود و رئیس فدراسیون کشتی در این جلسه تأکید کرد که دبیر فدراسیون کشتی پیگیر این باشد که رؤسای هیأت‌های کشتی فعالیت خود را به منظور رایزنی با سایر نهادها و دستگاه‌ها و همچنین سرکشی به هیأت‌های شهرستان‌های تابعه انجام دهند.

در این جلسه سند راهبری فدراسیون کشتی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا کارگروه تعیین شده، وظایف هریک از کمیته‌ها تقسیم بنده‌ی و طبق این سند به آنها ابلاغ کنند.

معرفی مدرسان داوری از سوی کمیسیون داوری یکی دیگر از مباحث مطرح شده در این جلسه بود که مورد پیگیری و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه همچنین موارد مالی و برنامه‌های اجرایی فدراسیون کشتی بررسی شد.

تگ ها


علیرضا دبیر فدراسیون کشتی نشست هم اندیشی