جلسه مخفیانه 3 مالک لیگ برتر انگلیس در نیویورک

مالکیت هر سه باشگاه متعلق به آمریکایی هاست و آنها شب گذشته در رستوران ایتالیایی لاکندا ورده دیدار کردند ......

مالکیت هر سه باشگاه متعلق به آمریکایی هاست و آنها شب گذشته در رستوران ایتالیایی لاکندا ورده دیدار کردند. از آرسنال، ایوان گازیدیس، مدیر اجرایی باشگاه، از لیورپول، جان هنری، مالک اصلی و از منچستریونایتد، اد وودوارد، مدیر اجرایی و آورام و جوئل گلیزر، دو مالک باشگاه حضور داشتند.

حضور آنها در یکی از رستوران های مشهور و شلوغ نیویورک نشان می دهد که آنها خیلی قصد نداشتند این جلسه مخفیانه باشد ولی توسط یکی از هواداران آرسنال، در حال مذاکره شکار شده اند.

نشریه دیلی میل معتقد است که این دیدار احتمالا برای بررسی حق پخش تلویزیونی برگزار شده و قرار است زیر 7 روز دیگر، باشگاه های لیگ برتر برای بررسی این موضوع، نشستی داشته باشند. در حال حاضر، باشگاه ها بر سر حق پخش به توافق نرسیده اند زیرا 6 باشگاه برتر،خواهان حق پخشی بالاتر نسبت به دیگر تیم های لیگ هستند.

آرسنال اعلام کرده که گازیدیس برای ملاقات با استن کروئنکه، دیگر سهامدار باشگاه به نیویورک سفر کرده و موضوع بحث آنها در مورد تیم آنها در لیگ فوتبال آمریکایی بوده است. یونایتد نیز اعلام کرده بود که حضور وودوارد در نیویورک برای ملاقات با گلیزرها بوده و موضوع بحث آنها نیز تیم فوتبال آمریکایی شان است و جان هنری نیز برای "منافع مشترک" تیم های لیگ برتری راهی نیویورک شده است.  مطمئنا این ملاقات در یکی از رستوران های گرانقیمت نیویورک، برای چیزی به جز منافع مشترک سه باشگاه، حق پخش تلویزیونی، نبوده است.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال