جلسه مهم برادر ایگواین با گرگ‌ها

رسانه‌های ایتالیایی از جلسه مدیربرنامه‌های گونسالو ایگواین با مسئولان باشگاه رم برای فراهم کردن مقدمات حضور این بازیکن در ترکیب گرگ‌ها خبر داد....

به گزارش مدال؛ رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند که «نیکولاس ایگواین»، برادر و مدیر برنامه‌های «گونسالو ایگواین» قرار است روز دوشنبه با سران رم برای انتقال موکلش به این تیم ملاقاتی داشته باشد.

با حضور «مائوریتسیو ساری» روی نیمکت یوونتوس، ایگواین امیدوار بود که در سومین همکاری‌اش با این مربی در تورین باقی بماند اما مهاجم آرژانتینی در برنامه‌های سرمربی ایتالیایی برای فصل جدید در یوونتوس جایی ندارد و به همین دلیل باید به دنبال تیمی جدید بگردد.

«کوریره دلو اسپورت» امروز مدعی شد که نماینده ایگواین با موافقت باشگاه یوونتوس فردا با جالوروسی صحبت خواهد داشت تا مقدمات این انتقال فراهم شود. مسئولان باشگاه رم در صدد هستند تا پیش از جدایی قریب‌الوقوع «ادین ژکو» جانشینش را جذب کنند و ایگواین گزینه مد نظر آنهاست.

بیشتر بخوانید:

نبض نقل‌وانتقالات در دستان باشگاه‌های انگلیسی و ایتالیایی

تگ ها


گونسالو ایگواین ایگواین رم گرگ‌های رم بیانکونری بانوی پیر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات سری آ گونزالو هیگواین یوونتوس رم سری آ فوتبال