جلسه مهم فورنتینو پرز و زیدان در کمپ کانادا

زین‌الدین زیدان پس از فوت برادرش به تازگی به کمپ رئال مادرید در کانادا بازگشته با پرز جلسه‌ای مهم برگزار کرد...

سرمربی فرانسوی رئال مادرید به اردوی این تیم بازگشت.
به گزارش مدال، چند روز قبل رئال مادرید برای برگزاری اردوی پیش فصل راهی مونترئال کانادا شده بود اما خبری بد از اسپانیا باعث شد زیدان اردوی این تیم را رها کرده و به سرعت راهی مادرید شود. در ابتدا تصور می شد دلیل غیبت زیدان شاید مشکلاتی طولانی مدت باشد اما با اعلام خبر فوت برادر وی، این شایعات نیز فروکش کرد.

برادر زین‌الدین زیدان به شدت بیمار شده بوده و در نهایت فوت کرد تا سرمربی فرانسوی رئال مادرید چند روزی به همین دلیل قادر به حضور در اردوی پیش فصل کهکشانی‌ها نباشد.

اما باشگاه رئال مادرید اعلام کرد بعد از برگزاری مراسم تدفین برادر زیزو، وی امروز دوباره راهی کانادا شده تا تمرینات تیمش را شخصاً زیر نظر گیرد. قرار است امروز جلسه‌ای میان زیدان با فلورنتنو پرز و خوزه سانچس در مونترئال در مورد شرایط رئال مادرید در تابستان برگزار شود.

محور این جلسه جذب بازیکنان احتمالی جدید از جمله پل پوگبا، ستاره گرانقیمت و فرانسوی یونایتد و البته لیست خروجی رئال مادرید در تابستان امسال خواهد بود. با توجه به خریدهای گرانقیمت، لوس بلانکوس نیاز به فروش بازیکن برای ایجاد تعادل مالی دارد و در جلسه امروز کادر فنی با مدیریت باشگاه، لیست نهایی خروجی بازیکنان مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط:

بازگشت زیدان به اردوی رئال مادرید

تگ ها


کمپ تمرینی زین‌الدین زیدان فلورنتینو پرز کهکشانی‌ها رئال مادرید لالیگا فوتبال