جلسه مهم مدیرعامل استقلال با شرکت آریا گستر

مدیرعامل استقلال روز گذشته جلسه مهمی را با کارگزار فعلی این باشگاه برگزار کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به دنبال حواشی که در مورد قرارداد باشگاه استقلال با شرکت آریا برتر پیش آمده است روز گذشته احمد سعادتمند جلسه ای را با خاکساری مدیرعامل این شرکت برگزار کرد که در آن طرفین به نتایج خوبی دست پیدا کردند.

در این جلسه خاکساری در مورد حق این شرکت در قرارداد با باشگاه استقلال صحبت کرد و از طرف دیگر سعادتمند هم از بعضی از بندهای موجود در این قرارداد چند ایراد قانونی گرفت هرچند که در نهایت این جلسه روند مسالمت آمیزی داشت.

در این جلسه که نمایندگانی از شرکت آریا برتر و باشگاه استقلال حضور داشتند جمع بندی به این صورت انجام شد که قرارداد این شرکت به صورت مسالمت آمیز فسخ شود و طرفین وارد دعوای حقوقی نشوند.

گفتنی است در پایان این نشست سعادتمند و خاکساری نشستی خصوصی با هم برگزار کردند تا در مورد نحوه فسخ قرارداد به جمع بندی نهایی برسند.  قرار است به زودی سعادتمند جلسه دیگری با شرکت آریا برتر برگزار کند تا در آن مراحل نهایی فسخ قرارداد انجام بشود.

سعادتمند با یک شرکت به عنوان کارگزار باشگاه به توافق نهایی رسیده است اما عقد قرارداد منوط به فسخ قرارداد با شرکت آریا برتر شده است.

بیشتر بخوانید:

کدام بازیکن امید استقلال به بزرگسالان می رود؟

۴۰ هزار دلار در حساب دیاباته

 

 

تگ ها


استقلال تهران احمد سعادتمند فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال