جلسه مهم نماینده پرسپولیس در امارات

جلسه هماهنگی نماینده باشگاه پرسپولیس با مسئولان الوصل و AFC در امارات برگزار شد....

مدیر امور بین‌الملل باشگاه که به نمایندگی از پرسپولیس، روز شنبه راهی امارات شد، برای انجام هماهنگی‌های لازم به منظور میزبانی بازی لیگ قهرمانان، جلساتی را با مقام‌های باشگاه الوصل و A.F.C برگزار کرد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،  امیر علی حسینی بعد از ظهر روز شنبه راهی امارات شد تا با توجه به مسوولیت‌های پرسپولیس به عنوان میزبان بازی روز سه‌شنبه، بررسی‌ها و هماهنگی‌های لازم را انجام دهد.

وی در بدو ورود در دفتر مدیر عامل باشگاه الوصل جلسه‌ای با احمد بلوشی، دستیار مدیرعامل و سرپرست رسانه‌ای این باشگاه، یکی از اعضای هیات مدیره و دو تن از مدیران دیگر این باشگاه داشت و در جریان اقدام‌های صورت گرفته قرار گرفت.

مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان در پرسپولیس، همچنین جلسه‌ای را با نماینده هیات کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار کرد و با وی درباره زمان ورود داوران، ناظران و تیم میهمان به گفت و گو پرداخت.

در مجموع این جلسات زمان ورود داوران و دیگر نمایندگان کنفدراسیون، ترانسفر و هتل آنها مورد بررسی قرار گرفت. همچنین درباره جلسات مدیران، تمرین و کنفرانس خبری هماهنگی‌ها به عمل آمد.

حسینی بازدید میدانی از ورزشگاه برای بررسی آمادگی آن برای برگزاری مسابقه نیز داشت. وی در این ارتباط اعلام کرد؛ با توجه به این که این ورزشگاه میزبان بازی آسیایی دیگری هم  خواهد بود، همه موارد مورد تاکید کنفدراسیون در شرایط مطلوبی قرار داشت.

امیر علی حسینی  گفت: شرایط زمین مسابقه، هتل و زمین تمرین بررسی شد، موارد را با آقای برانکو هماهنگ کردیم و تصاویری هم برای وی و برای محسن خلیلی مدیر تیم ارسال شد.

برای تمرین در غیر زمین اصلی، زمینی را در نظر گرفتیم که مد نظر خود آقای برانکو هم بود و دور آن محصور و پوشیده است.

همچنین اتاق‌ها و دیگر موارد با توجه به فهرست و برنامه سرمربی  هماهنگ شده است.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس، پیش از ظهر یک شنبه راهی امارات خواهد شد تا میزبانی از الاهلی عربستان را در دوبی انجام دهد.

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال