جلسه هماهنگی دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی برگزار شد

جلسه هماهنگی دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر با حضور نمایندگان دو تیم برگزار شد...

به گزارش مدال به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس با پارس جنوبی از ساعت ۲۱ امشب به ریاست جواد خلیفه سلطان، ناظر مسابقه و با حضور افشین پیروانی و علیرضا اشرف به نمایندگی از پرسپولیس برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد پرسپولیس با پوشش یک دست سرخ و یک دست سبز، برای بازیکنان و دروازه‌بان و پارس جنوبی جم با پوشش یک دست زرد و یک دست مشکی برای بازیکنان و دروازه‌بان در میدان حضور پیدا کنند.
همچنین در این جلسه با توجه به استقبال چشمگیر هواداران پرسپولیس از این بازی و مشکلاتی که برای بلیت‌فروشی وجود داشت، افشین پیروانی با تاکید بر این که مردم بوشهر و پرسپولیسی‌ها در این استان همواره نسبت به سرخپوشان ایران لطف داشته‌اند، خواهان آن شد که هواداران بدون مشکل امکان حضور در ورزشگاه را پیدا کنند.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به این مساله که هواداران بوشهری حتی از جم بعد از پرشدن سکوهای مربوط به میهمان، برای خرید بلیت از دیگر قسمت‌ها دچار مشکل بوده‌اند، بر فراهم بودن امکان ورود آن‌ها به ورزشگاه در صورت خالی ماندن سکوها تاکید کرد.
ناظر مسابقه نیز در این ارتباط اطمینان داد و اعلام کرد که طبق قانون تا دو ساعت به شروع مسابقه صبر خواهد شد و اگر سکوهایی خالی باشد، تماشاگرانی که بیرون ورزشگاه باشند باید وارد شوند تا آن جا که سکوها پر شود.

بیشتر بخوانید:

ورود کاروان پرسپولیس به شهر جم

تگ ها


پرسپولیس پارس جنوبی جم گابریل کالدرون عرفان‌ــــ‌جم‌ــــ‌رتبه مهدی‌ــــ‌نوری افشین پیروانی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال