جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور کفاشیان برگزار شد

نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال امروز با حضور علی کفاشیان برگزار و مقرر شد مجمع فدراسیون به صورت آنلاین برگزار شود....

به گزارش مدال و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، جلسه اعضای هیات رییسه فدراسیون امروز با حضور حیدر بهاروند سرپرست، مهدی محمد نبی دبیرکل و علی کفاشیان، محمود اسلامیان، عبدالکاظم طالقانی، محمود شیعی، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی و لیلا صوفی زاده برگزار شد.

در آغاز این نشست، دبیرکل فدراسیون فوتبال با ارائه گزارشی درباره برنامه ریزی های انجام شده پیرامون برپایی مجمع عمومی فدراسیون در روز ۸ آذرماه سال جاری از سامانه اینترنتی مربوطه جهت حضور اعضا در این مجمع که به شکل برخط برگزار می‌شود رونمایی کرد.

در این سامانه کلیه موارد مرتبط با برگزاری مجمع عمومی تصویب اساسنامه، قوانین انتخاباتی و ارتباط مستقیم با دبیرخانه مجمع گنجانده شده است.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در دبیرخانه مجمع، کارگاه آموزشی مربوط به برپایی وبینار هم پیش از برگزاری مجمع با حضور کلیه اعضا برگزار خواهد شد تا نکات مربوطه برای آنان مرور شود.

همچنین بخش نرم افزاری و سخت افزاری مربوطه در دبیرخانه مجمع آغاز به کار کرده که به شکل کامل موارد مربوطه جهت برپایی مجمع عمومی را پشتیبانی خواهد کرد.

در این نشست همچنین دستور جلسه مجمع عمومی به تصویب اعضای هیات رییسه فدراسیون رسید. بر این اساس مقرر شد مجمع عمومی فدراسیون از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۸ آذر به شکل مجازی آغاز شود.

بیشتر بخوانید:

باشگاه تراکتور: محرومیت مسعود شجاعی به خاطر نقد فدراسیون بود

پرسپولیس خواهان بخشش کارت قرمز کامیابی نیا شد

 

 

تگ ها


فدراسیون فوتبال علی کفاشیان مجمع فدراسیون فوتبال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال