جلسه ویژه در بارسلونا؛ ستاره جدا می‌شود؟

آرتورو ویدال ستاره باشگاه بارسلونا در این هفته جلسه‌ای ویژه با سران بلوگرانا برگزار خواهد کرد تا درباره شرایطش در ترکیب آبی‌اناری‌ها صحبت و برای آینده‌اش تصمیم بگیرد....

جلسه ویژه در بارسلونا؛ ستاره جدا می‌شود؟

به گزارش مدال، از مدت‌ها پیش بود که خبر علاقه «بپ ماروتا» مدیر اینتر به «آرتورو ویدال» ستاره شیلیایی بارسلونا در رسانه‌های ایتالیایی خبرساز شد. حالا «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شده که ویدال آماده است تا در زمستان با ترک نیوکمپ به اینتر بپیوندد. او در یوونتوس زیر نظر «آنتونیو کونته» سرمربی فعلی نراتزوری بازی کرده و تجربه همکاری با او را دارد.

ماروتا روز گذشته در صحبت با رسانه‌ها علاقه‌اش به ویدال را کتمان نکرد و گفت: «او بازیکن بزرگی است. او برای جهان فوتبال و مربی‌ای مانند کونته یک بازیکن مهم است. من با او رابطه دوستانه دارم. ما او را تحسین می‌کنیم اما تیم‌های زیادی خواهان جذب او هستند. او اکنون بازیکن بارسلونا است اما با برگزاری چند جلسه مثبت می‌توان به توافق رسید.»

در همین راستا «مارکا» خبر داد که ویدال در این هفته جلسه‌ای ویژه با سران بلوگرانا برگزار خواهد کرد تا درباره شرایطش در ترکیب آبی‌اناری‌ها صحبت و برای آینده‌اش تصمیم بگیرد.

بیشتر بخوانید:

ویدال آبی‌اناری‌ها را تهدید کرد؛ بارسلونا را ترک می‌کنم

تگ ها


آرتورو ویدال ویدال اینتر اینتر نراتزوری بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات آنتونیو کونته آرتورو ویدال اینتر میلان بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال