جلسه ویژه لاپورتا و رییس لالیگا درباره مسی

طبق گزارش رسانه های اسپانیایی، خوان لاپورتا رییس بارسا و خاویر تباس رییس لالیگا، در مورد تمدید قرارداد مسی جلسه ای برگزار خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، خوان لاپورتا روز جمعه به مادرید سفر خواهد کرد تا با خاویر تباس دیدار کند. هدف از این دیدار تضمین این موضوع است که تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسا با محدودیت حقوق که لالیگا برای باشگاه کاتالان وضع کرده، مطابقت دارد. بارسلونا که یکی از قربانیان شیوع ویروس کرونا بود و از نظر اقتصادی در این مدت با بحرانی بزرگ رو به رو شد. بحران کرونا به طور قابل توجهی درآمد این باشگاه را کاهش داده و طرح محدودیت پرداخت لالیگا باعث خواهد شد که توان پرداخت انبوه حقوق بارسا به میزان قابل توجهی کاهش یابد، طبق برخی منابع، تا ۲۰۰ میلیون یورو.

چهارشنبه شب لاپورتا اعتراف کرد که امضای تمدید قرارداد با لیونل مسی از جمله مواردی است که لالیگا در مورد آن چراغ سبز نشان می دهد.

لاپورتا گفت: "من می دانم که لئو می خواهد بماند. ما خوب عمل می کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا او را بماند.

ما باید تمدید قرارداد مسی را در فیرپلی مالی جا دهیم. راه های بسیاری وجود دارد و ما در حال بررسی همه آنها هستیم. در حال حاضر هنوز نمی توانم بگویم که او می ماند زیرا ما همچنان در حال یافتن بهترین راه حل ممکن هستیم. ما در مسیر درست قرار داریم. این اساسا یک مشکل مربوط به قوانین فیرپلی مالی است."

تگ ها


خاویر تباس لیونل مسی لاپورتا بارسلونا