جلسه گرشاسبی و برانکو در شهید کاظمی

مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه در ورزشگاه شهید کاظمی با یکدیگر تشکیل جلسه دادند تا برای برنامههای تیم در نیم فصل از جمله مسائل مربوط به اردو و نقل و انتقالات تبادل نظر کنند ......

مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه در ورزشگاه شهید کاظمی با یکدیگر تشکیل جلسه دادند تا برای برنامه‌های تیم در نیم فصل از جمله مسائل مربوط به اردو و نقل و انتقالات تبادل نظر کنند.

 

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی روز جمعه در جریان حضور در ورزشگاه شهید کاظمی، جلسه‌ای با برانکو ایوانکوویچ داشت. دو طرف در این جلسه برای برنامه‌ریزی‌های مربوط به نیم فصل بازی‌های لیگ گفت‌وگو و تبادل نظر داشتند.

اردوی آماده سازی از جمله مباحث مورد بحث بود. از سوی دیگر پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی بعد از دو دوره که پنجره‌ها به روی سرخپوشان بسته بود، امکان ورود به بازار نقل و انتقالات را خواهند داشت و این مساله اهمیت خاصی را در این حوزه ایجاد کرد تا دو طرف درباره آن تبادل نظر داشته باشند.

با وجود بازیکنانی که قبل از این جذب شده‌اند. فعالیت باشگاه در این مرحله اهمیت بسیاری دارد، چون در طول یکسال گذشته، بازیکنان زیادی به جهت حضور در تیم‌های دیگر و مصدومیت از گردونه نفرات تیم خارج شده‌اند.

تگ ها


پرسپولیس فوتبال