جلوه دیگری از نبوغ مسی؛ پاس ایستگاهی

حرکت نبوغ‌آمیز لیونل مسی روی ضربه آزادی که توسط لوئیس سوارز به گل اول بارسولنا در بازی دیروز مقابل سلتاویگو تبدیل شد خبرساز شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیونل مسی که حالا پا به ۳۳سالگی گذاشته همچنان به شگفت‌زده کردن فوتبالدوستان ادامه می‌دهد. جدیدترین حرکت نبوغ‌آمیز ابرستاره آرژانتینی در بازی دیشب بارسلونا مقابل سلتاویگو و روی گل اول کاتالانها انجام شد.

لیونل مسی در دقیقه ۲۰ مسابقه در حاشیه محوطه جریمه پشت توپ ایستاد. توپی که با اعلام یک ضربه ایستگاهی در اختیار بارسلونا گذاشته شده بود. اینجا بود که مسی تصمیم گرفت به جای شلیک توپ به سمت دروازه حرکتی نبوغ‌آمیز انجام دهد. او توپ را با یک ضربه چیپ به سمت تیر دوم فرستاد تا لوئیس سوارز هم‌تیمی‌اش با ضربه سر گل اول بارسا را به ثمر برساند.

نکته جالب اما این بود که بازیکنان سلتاویگو انتظار داشتند مثل دو بازی قبل‌تر و با استفاده از حرکت بازیکنان والنسیا بتواننند ضربه آزاد مسی را مهار کنند. در آن بازی وقتی مسی ضربه آزاد خود را شلیک کرد درحالیکه یک بازیکن پشت دیوار دفاعی ایستاده بود، مدافع دیگر والنسیا جولز کوئنده به سمت خط دروازه دوید و توپ را با ضربه سر از روی خط دروازه برگرداند. ولی نابغه‌ای مثل لیونل مسی را تنها یک بار می‌توان به یک شکل ناکام کرد.

بیشتر بخوانید:

لئو مسی و طلسم عجیب گل شماره ۷۰۰

جدایی ستاره مورد علاقه لیونل مسی از بارسلونا

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا فوتبال