جلیلف:ایران تیم زیرکی است /آمده ایم تا پیروز شویم

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، در غیاب سرمربی تیم ملی ازبکستان، ویکتور جلیلف، مربی این تیم در نشست خبری پیش از دیدار با ایران تیمش حاضر شد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، در غیاب سرمربی تیم ملی ازبکستان، ویکتور جلیلف، مربی این تیم در نشست خبری پیش از دیدار با ایران تیمش حاضر شد.

جلیلف اظهار کرد: همان طور که می دانید دیدار با ایران، یک بازی بسیار مهم و سرنوشت ساز برای ما است که نتیجه این بازی، برد و مساوی اش در سرنوشت هر دو تیم تاثیرگذار است. همان طور که می دانید یک بازی بسیار سخت را پیش رو داریم. در بازی رفت که در تاشکند برگزار شد، ایران توانست پیروز میدان باشد. ازبکستان هم به اینجا آمده که پیروز شود. ما دو بار در ایران پیروز بوده ایم و به دنبال این هستیم که باز هم به پیروزی برسیم. اختلاف مان با کره و ایران زیاد نیست و می خواهیم به جام جهانی صعود کنیم.

وی افزود: ما می دانیم که تیم ایران بسیار خوب و قدرتمند است. هر بازی ساختار و برنامه خودش را دارد. ایران تیمی است که از نظر دفاعی هیچ مشکلی ندارد و ما به دنبال این هستیم که از اشتباه ها و غفلت های حریف استفاده کنیم. ما می دانیم که تیم ایران شکل هجومی خاص خودش را دارد. ما می خواهیم از نقاط قوت خودمان استفاده کنیم تا در مواقعی که حریف ضد حمله می زند ما برنامه های خودمان را داشته باشیم. امیدوارم بتوانیم از دفاع تا حمله و همین طور از کار هجومی، به بهترین شکل استفاده کنیم و به گل برسیم.

وی افزود: زمانی تیم ایران متکی به افرادی مانند مهدوی کیا، علی دایی و ... بود ولی الان به فرد متکی نیست و یک تیم است و ما هم با یک تیم بازی داریم.

وی درباره صحبت های سرور جپاروف که عنوان کرده بود می توانیم ایران را شکست دهیم گفت: هر بازیکنی می تواند نظر شخصی خودش را بگوید اما هر بازی جریان خودش را دارد. الان ما یک تیم هستیم و امیدواریم از اصول تاکتیکی خود به بهترین نحو استفاده کنیم. ما یک تیم هستیم و می دانیم که حریف هم یک تیم زیرک و باهوش است باید مراقب حرکات این تیم باشیم تا به پیروزی برسیم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال