جمشیدیان: اگر تراکتور را هم می‌بردیم، در مرحله بعدی شرکت نمی‌کردیم

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: هدف‌مان جام حذفی نیست و اگر امروز هم تراکتور را می‌بردیم، در مرحله بعد شرکت نمی‌کردیم....

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: هدف‌مان جام حذفی نیست و اگر امروز هم تراکتور را می‌بردیم، در مرحله بعد شرکت نمی‌کردیم.

به گزارش مدال، احمد جمشیدیان در نشست خبری پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل تراکتور در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جام حذفی اظهار داشت: از قبل می‌دانستیم مقابل بهترین خط دفاعی لیگ بازی داریم. تراکتور یک تیم پرستاره است و یک مربی کارکشته دارد.

وی ادامه داد: شاید اگر امروز هم تراکتور را می‌بردیم، در مرحله بعد شرکت نمی‌کردیم. هدف‌مان جام حذفی نیست و تمرکزمان حضور موفق در لیگ دسته دوم کشور است. می‌خواستیم بعد از 4-5 سال یک تیم خوب به همدان بیاید و مردم همدان یک بازی خوب ببینند و میزبانی خوبی داشته باشیم. به تیم تراکتور هم تبریک می‌گویم، شاید بردن یک تیم لیگ دویی برای آنها تبریک نداشته باشد ولی من باز هم به این تیم تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان  افزود: نود درصد بازیکنان ما اولین بار بود که تن‌شان به تن بازیکنان لیگ برتری و تیم ملی می‌خورد. بازی را محتاط شروع کردند و مقصر این اتفاق هم من بودم. از قبل می‌دانستیم که نیمه دوم می‌خواهیم چه کار کنیم. گفتیم چه جلو باشیم و چه عقب برنامه خودمان را داشتیم. ضمن اینکه بعد از سال‌ها یک تیم خوب به همدان آمده بود باید هواداران‌مان را هم مدنظر قرار می‌دادیم. اگر بی‌محابا مقابل تراکتور بازی می‌کردیم و با یک نتیجه سنگین مقابل هواداران‌مان شکست می‌خوردیم درست نبود. سعی کردیم اول گل نخوریم و بعد از حریف شناخت پیدا کنیم. 6-7 سال است که یک تیم لیگ برتری را ندیده‌ایم. بازیکنان ما بعد از نیمه اول فهمیدند که می‌توانند بازی کنند و خوب شوت بزنند.

جمشیدیان مهمترین فاکتور امروز تیمش را انگیزه دانست و تصریح کرد: انگیزه را یا درونی ایجاد می‌کنید یا بیرونی. انگیزه درونی بازیکنان ما حضور تیم تراکتور، هواداران و بازیکنان ملی‌پوش حریف بودند. در لیگ دسته دوم انگیزه‌ها متفاوت است. باید با منابع مالی و تماشاگر انگیزه ایجاد کنیم. یک ماه از اولین بازی فصل ما می‌گذرد و بازیکنان ما یک ریال دریافتی نداشته‌اند. 20 درصد قرارداد بازیکنان من پول یک جفت کفش فوتبال بازیکنان لیگ برتری است. اگر بتوانیم انگیزه را با منابع مالی در لیگ دو داشته باشیم کیفیت تیم‌مان هم بهتر می‌شود.

وی در خصوص پنالتی تیم‌شان که 2 بار تکرار شد، خاطرنشان کرد: سلطانی برای ما 9 پنالتی زده است. به بازیکنم گفتم اگر 10 پنالتی هم خراب کند باز هم پنالتی‌زن اول ما است. من اعتماد به او دارم و اگر باز هم پنالتی خراب کند او پنالتی‌زن ما است. مطمئن باشید که 50 درصد کیفیت بچه‌های ما در بازی امروز هواداران بودند. نیمه اول خیلی خوب نبودیم ولی در نیمه دوم دیدیم که هوادار چقدر به ما کمک کرد. باید بگویم که کاری کردیم که حضور هواداران در ورزشگاه کم شود. امروز هواداران ما نشان دادند که گنجایش حضور بالای 5 هزار نفر را هم دارند.

اخبار مرتبط:

جام حذفی/ پاس 1 - 2 تراکتور؛ صعود شاگردان دنیزلی در یک بازی پرحاشیه

دنیزلی: تراکتور امروز به هدفش رسید/بازیکنان پاس جنگجو بودند

تگ ها


احمد جمشیدیان پاس همدان پاس همدان تراکتور تراکتور جام حذفی فوتبال ایران نشست خبری کنفرانس خبری ایران فوتبال