جمشیدی: حمایت ما از منصوریان سه برابر شده است!

احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن می‌گوید حمایت باشگاه از علیرضا منصوریان سرمربی این تیم سه برابر شده است...

احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن می‌گوید حمایت باشگاه از علیرضا منصوریان سرمربی این تیم سه برابر شده است

به گزارش مدال، احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن بعد از تساوی دو بر دو ذوب‌آهن مقابل استقلال گفت: ذوب‌آهن از ابتدای مسابقه بازی را در دست گرفت و خوب بازی کرد. بازی هم پایان خوبی داشت هر چند دقایق آخر می‌توانستیم برنده باشیم. اما در مجموع راضی هستیم. 

وی ادامه داد: بازیکنان سنگ تمام گذاشتند و مطمئن باشید در آینده نزدیک ذوب‌آهن را در رده‌های بالای جدول خواهید دید. حمایت ما نیز از منصوریان و کادر فنی سه برابر شده است. آنها کارشان را به خوبی انجام داده‌اند و با این کادر خوبی که داریم و بازیکنان شاخصی که در اختیار داریم مشکلی نداریم. کادر فنی کارش را ادامه خواهد داد و روزهای خوبی را پیش‌بینی می‌کنیم.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در باره اجرای قانون 90 به 10 در فولادشهر گفت: سه بازی مهم در فولاد شهر داریم؛ استقلال، پرسپولیس و سپاهان. بحث 90 به 10 را نمی‌توان انجام داد. ما فقط دنبال بردن نیستیم. کار فرهنگی هم انجام می‌دهیم. اگر تماشاگران ذوب‌آهن نتوانند ورزشگاه را پر کنند این فرصت را در اختیار تماشاگران حریف قرار می‌دهیم. در باز‌ی‌های بعدی هم هماهنگی لازم را خواهیم داشت تا هیچ هواداری  نگران نباشد.

جمشیدی درباره شکستن صندلی در پایان مسابقه گفت:‌ این کارها نباید انجام شود. بازی برد و باخت دارد و باید کارهای فرهنگی انجام شود شاید هواداران استقلال انتظار داشتند تیم‌شان امروز از بحران خارج شود. اما بازی با ذوب‌آهن در فولاد شهر برای هر تیمی سخت است.

اخبار مرتبط:

منصوریان: می‌توانستیم گل سوم را هم به استقلال بزنیم

تگ ها


فوتبال داخلی احمد جمشیدی علیرضا منصوریان سرمربی ذوب‌آهن سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن فوتبال