جمشید نظمی دوباره مدیرعامل تراکتور شد (عکس)

جمشید نظمی که در سال ۱۳۹۲ مدیرعامل تراکتور بود، به عنوان نفر اول اجرایی این باشگاه منصوب شد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه تراکتور در حالی جمشید نظمی را به عنوان مدیرعامل معرفی کرده که پیش از این فردی به نام سجاد سیاح مدیرعامل بود و خبری رسمی مبنی بر کناره گیری، قطع همکاری یا اخراج او از سوی تی تی ها اعلام نشده بود.

با این حال نظمی مدیرعامل تراکتور شد تا تی تی ها چهارمین مدیرعامل خود در یک فصل را تجربه کنند. او که یکی از مدیران ورزشی مشهور در فوتبال آذربایجان است، سابقه کار در اداره کل تربیت بدنی استان را دارد اما به عنوان مدیرعامل سابق تراکتور در محافل شناخته می‌شود.

او سال ۱۳۹۲ در حالی که رسول خطیبی هدایت تراکتور را برعهده داشت، جانشین حمید زینی زاده شد و اتفاقا اختلافاتی را هم با رسول خطیبی داشت که شاید حالا برطرف شده باشد. نظمی پس از مصاحبه خطیبی بر علیهش در اظهار نظری عجیب گفته بود: «زمانی که رسول در خانه شان بازی می کرد من مدیر بودم. در آن زمان رسول حتی بازیکن هم نبود.» با این حال بعید است که مشکلات قبلی فعلا خللی در راه مدیریت او ایجاد کند.

جمشید نظمی همچنین کاندیدای شورای شهر تبریز در انتخابات ۱۴۰۰ بود که باوجود تبلیغات شهری نتوانست نگاه ها را به خود جلب کند و در نهایت رای لازم برای ورود به شورا را به دست نیاورد اما چند روز پس از انتخابات به شغل قبلی اش بازگشت.

نکته جالب این که در تمام این سالها عباس الیاسی تنها عضو ثابت هیئت مدیره تراکتور از زمان انتقال مالکیت به محمدرضا زنوزی بود اما حالا زنوزی یک عضو سابق مدیریتی دیگر را هم به تراکتور بازگردانده است.

سرخپوشان تبریزی با اشاره به حضور جمشید نظمی، به قهرمانی جام حذفی تراکتور در دوران او پرداخته و اشاره کرده که «باشگاه تراکتور دوره موفقی را با وی پشت سر گذاشت.»

تگ ها


تراکتور جمشید نظمی