جمله‌ای که مسی را خشمگین کرد؛ از امتیار خبری نیست!

رسانه Deportes Cuatro جمله‌ای را فاش کرد که مدعی است در جریان دیدار مسی و رونالد کومان از طرف کومان گفته شده و مسی را خشمگین کرده و باعث درخواست جدایی از بارسا شده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حالا دیگر همه می دانند که لیونل مسی ابرستاره آرژانتینی بارسا خواهان جدایی از این تیم شده است. پیش از این گفته شد که مسی در جلسه ای با رونالد کومان سرمربی هلندی جدید بارسا شرکت کرده و بعد از این جلسه به دلیل عصبانیت از مفاد جلسه تصمیم خود مبنی بر ترک باشگاه را اعلام کرده است. حالا Deportes Cuatroمدعی است یک جمله کومان در این جلسه خطاب به مسی او را عصبانی کرده و دلیل اصلی تصمیمش برای ترک باشگاه بوده.

رونالد کومان زمانی که به این سمت منصوب شد می دانست برای راضی کردن مسی جهت ماندگار شدن در بارسا کار بسیار دشواری دارد. اما از اخبار دیشب و امروز مشخص شد که این موضوع برای او بسیار بدتر از آنچه تصور می کرد تمام شده. چرا که مسی بلافاصله بعد از صحبت با کومان اعلام کرده که قصد ترک بارسا را دارد.

اما Deportes Cuatro می‌گوید جمله کومان در گفتگویش با مسی که خشم او را به دنبال داشته از این قرار بوده: " در این تیم دیگر کسی امتیاز ویژه نخواهد داشت و تو باید هر کاری می کنی برای تیم باشد. من در این مورد انعطاف نشان نمی دهم. تو باید فقط به تیم فکر کنی".

مسی که تا کنون با مربیانش در بارسا چنین رابطه ای نداشته از لحن اقتدارگرای کومان عصبانی شده و تصمیم گرفته عطای بازی در بارسا را به لقایش ببخشد. کنار گذاشتن لوئیس سوارز دوست صمیمی او توسط کومان دیگر موضوعی بوده که او را به این نتیجه رسانده.

بیشتر بخوانید:

سرمربیگری در بارسا همیشه رویای کومان بود

روزنامه‌های ورزشی اروپا در تسخیر لیونل مسی

 

 

تگ ها


رونالد کومان لیونل مسی تیم‌ ملی هلند فوتبال جهان بارسلونا فوتبال