جمله باورنکردنی شفر در مورد بازیکن سابق استقلال

سرمربی استقلال در نشست خبری قبل از بازی با فولاد صحبت های عجیبی در مورد مدافع سابق این باشگاه به زبان آورد ......

 سرمربی استقلال در نشست خبری قبل از بازی با فولاد صحبت های عجیبی در مورد مدافع سابق این باشگاه به زبان آورد.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، وینفرد شفر در نشست خبری قبل از بازی با نفت تهران وقتی با سوالی در مورد حضور محمد تقوی روبرو شد، پاسخ عجیبی داد: من اصلا تقوی را نمی شناسم. خیلی راحت است که هر کسی به رسانه ها زنگ بزند و بگوید استقلال مرا می خواهد چون برای او خوب است ولی من تقوی را نمی شناسم.
این صحبت ها در حالی است که شفر پیش از بازی با فولاد که اولین بازی او روی نیمکت استقلال بود با تقوی تلفنی صحبت کرد و حتی از او رزومه خواست. در این بین گفته می شود تنها مربی که به شفر رزومه داد و مورد تایید سرمربی آلمانی استقلال قرار گرفته بود همین محمد تقوی بود و حالا این که شفر ادعا می کند او را نمی شناسد کمی عجیب است.
محمد تقوی در مورد این که شفر ادعا کرده است او را نمی شناسد به ورزش سه گفت: من با ایشان تلفنی صحبت کرده ام و حالا نمی دانم آقای شفر من را می شناسد یا نه.
شفر البته پیش از این هم در نشست خبری بعد از بازی با فولاد هم مدعی شده بود که فرهاد مجیدی را نمی شناسد که البته ساعاتی بعد در گفت و گو با سایت باشگاه استقلال حرف های خود را تصحیح کرد.
شفر پیش از این در تیم الاهلی امارات سرمربی تیم فرهاد مجیدی بود و این که او در نشست خبری اعلام کرد او را نمی شناسد کمی عجیب به نظر می رسید.
آنچه مسلم است شفر هم محمد تقوی و هم فرهاد مجیدی را به خوبی می شناسد و این که او چنین ادعایی را در مورد آنها مطرح می کند، این شایعه را به وجود می آورد که شاید از داخل باشگاه به او دیکته شده است که حرف هایی دور از واقعیت به زبان بیاورد.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال