جنجال بازی با میلان کار دست ساری داد

مائوریتزیو ساری، سرمربی لاتزیو به دلیل اتفاقات جنجالی در بازی با میلان و اعتراض شدید به داور دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد....

به گزارش "ورزش سه"، روز یکشنبه دو تیم میلان و لاتزیو در یکی از حساس ترین بازی های هفته سوم سری آ رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که نهایتاً این مسابقه با دو گل رافائل لیائو و زلاتان ابراهیموویچ به سود میلان خاتمه یافت و باعث شد این تیم به صدر جدول صعود کند.

اما سرمربی لاتزیو یعنی مائوریتزیو ساری در جریان دیدار برابر میلان بارها نسبت به داوری معترض شد و اوج عصبانیت او در پایان بازی رقم خورد؛ جایی که بعد از برخورد بین زلاتان و لوکاس و پس از اینکه داور سوت پایان مسابقه را زد، ساری به زمین آمد و جنجال آفرین شد. سرمربی لاتزیو به شدت نسبت به عملکرد داور معترض شد تا چند دقیقه جنجالی در سن سیرو رقم بخورد.

قابل پیش بینی بود که بعد از اعتراض شدید ساری و اتفاقاتی که در دیدار برابر میلان رخ داد، سرمربی لاتزیو محروم شود. همین اتفاق نیز رخ داد و ساعتی پیش مشخص شد که مائوریتزیو ساری با محرومیت دو جلسه از همراهی لاتزیو روبرو شده و نمی‌تواند در دو مسابقه آتی مقابل تیم‌های کالیاری و تورینو روی نیمکت این تیم بنشیند.

تگ ها


مائوریتسیو ساری لاتزیو