جنجال بر سر جلد لو رفته فرانس فوتبال

تصویری از لیونل مسی به عنوان برنده توپ طلا روی جلد فرانس فوتبال منتشر شده که شبکه های اجتماعی را تحت تاثیر قرار داده است ......

تصویری از لیونل مسی به عنوان برنده توپ طلا روی جلد فرانس فوتبال منتشر شده که شبکه های اجتماعی را تحت تاثیر قرار داده است.

در مراسم اخیر فیفا، رونالدو به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد. او در طول فصل موفق به کسب قهرمانی در چمپیونزلیگ و لالیگا شد و انتظار می رود در مراسم گالا نیز توپ طلا به او اهدا شود. با این حال، عکسی از لیونل مسی بر روی جلد بعدی فرانس فوتبال به عنوان برنده توپ طلا منتشر شده که شایعات بسیاری را به وجود آورده است.

برخی کاربران از تقلبی بودن این عکس صحبت کرده اند و معتقدند که فرانس فوتبال همواره سه نسخه از صفحه اول خود برای سه نفر برتر به صورت آزمایشی منتشر می کند و پس از مشخص شدن برنده اصلی، نسخه مربوط به او به چاپ می رسد.

با این حال عده ای معتقدند که لیونل مسی برنده توپ طلا شده است. 12 ماه قبل، پیش از مراسم توپ طلا 2016 که رونالدو به عنوان برنده انتخاب شد، تصویری از او به عنوان برنده روی جلد مجله منتشر شده بود. رونالدو در سال 2016 نیز عملکرد بسیار خوبی داشت و با تیم ملی پرتغال موفق به کسب قهرمانی در یورو 2016 شد.

 

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی بارسلونا فوتبال